Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok közt a súllyal való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok közt a súllyal való viccelődés lehet szeretetből is?

Figyelt kérdés

Mostanában híztam egy picit. Nem sokat, nem is vészes, de a barátom észrevette, azóta folyton piszkál. De nevetgélve, meg csípkelődve, nem komolyan gondolja látszólag, de eddig sosem volt baja a testemmel főleg nem a súlyommal.

Én is nevetve reagáltam rá, mondtam hogy te is kis dagika vagy, ami kicsit igaz is de ő sosem volt az a fajta, akit érdekelt bárki súlya is, beleértve a sajátját is.


Nekem kicsit rosszul esik de nem akarom szóvá tenni mert lobbanékony és nem akarok belőle vitát. Csak reménykedni tudok hogy emögött amúgy nincs semmi komoly.


Akik kapcsolatban vannak, nálatok ez hogy megy? Nekem ez most kicsit fura :D


2020. jan. 23. 21:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jaj, ez most a Schobert Norbis témától független amúgy :D

Látom sok kérdés volt most ezügyben.

Engem már előtte elkezdett "pufi"zgatni a barátom xD

2020. jan. 23. 21:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk simán beleférnek az ilyenek. Mindketten voltunk 10 év alatt vékonyak meg husisabbak is, nem volt belőle sértődés. A szúrkálódás mellé mindig azonnal biztosítottuk a másikat, hogy így is imádjuk. Hogyha valamelyikőnkön már picit több felesleg volt és ez zavarta a másikat az mindig egy komolyabb beszélgetés volt nem csípkelődés.

Te ismered a párod, te tudod mennyire kommunikál jól. Van akinek gyengébb kommunikációs képességei vannak és ilyen utalgatással meg viccelődéssel próbálja tudatni ha zavarja valami. Meg kell tőle kérdezni, ha értékelhető a kapcsolatotok akkor nyilván meg tudtok egy ilyet beszélni.

2020. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

"Nekem kicsit rosszul esik "

Mindenkinek fáj az igazság. Akkor tegyél azért, hogy lefogyj. Ennek ez az egyetlenegy módja.


Nálunk nincs ilyen probléma, mind a ketten odafigyelünk magunkra, szeretünk mozogni és odafigyelünk az étkezésre is.

2020. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Súlytól függ, nyilván ha 60kg voltál és a picit híztam..ból 75kg lett, az nem kis felszedés, de pár kg plussz az biztos nem piszkálódás akar lenni részéről.
2020. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem unjátok még ezt a k-rva primitív fáj az igazság dumát? Neked beszólna valaki mondjuk egy fájdalmas múltbéli emlékkel kapcsolatban, meglepődnél és az meg odatolná, hogy na fáj az igazság? Most ez off a kérdéstől, mert arra meg az a válaszom, hogy szerintem belefér.
2020. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ülj rá az arcára. Az elég vicces lesz neki.
2020. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

#5


Rossz a példád, mivel a hízásról az ember tehet, a múltban ért esetleges tragédiáról, sérelemről meg nem biztos, hogy tehet.

2020. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
ui.: a betegség miatti hízás és fogyás mindig külön kategóriát képvisel
2020. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. A 6-osnak igaza van. Olyan esetben nem tehet róla.

2. Amúgy meg de igen! Nem unalmas. Mert az a k...úrva igazság valóban fáj. Csak baccnak rá.


Amúgy meg max legközelebb azt mondja majd röhögcsélve.. Hogy képzeld szivi félrekúrcsiztam

2020. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%
Nálunk belefért. Sőt a párom az egyetlen aki megteheti. 10 év alatt nálunk is volt fogyás és gyarapodás is, de sosem éreztem sértőnek, tudtam, hogy szeret. (most meg folyton azt hallgatom, hogy hiányzik neki a hasam)
2020. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!