Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezekert szólnatok e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezekert szólnatok e egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha kiderül feljárkál társkeresőre a barátnőtök,vagy ha más ir egy képe alá flört módon de a te kommentedre a kép alatt nemreagál, vagy fiu barátja van és elmegy vele vacsorázni ugy hogy nemismeritek a barátját . Ezekért szólnátok? Vagy hagynátok ?

2020. jan. 23. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Menjen és nézzen mást hülyenek.Nem értem az ilyen pitsákat...Van párom és nem flörtölök,nem társkeresőzök,rajta kivűl nincs szükségem másra.

38/n

2020. jan. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van férfi közeli barátom. A páromnak bemutattam, ismeri, jóban is vannak és együtt járunk kikapcsolódni. Van, amikor csak ketten megyünk ezzel a barátommal, viszont minden esetben megbeszélem ezt a párommal is elōtte, elmondom hova megyünk és mikor vagyok haza várható. Nincs ebbōl gondunk, ōt sem zavarja, mivel ismeri és összebarátkoztak.

De ha valaki csak úgy random pasikkal eljárkál étterembe, közben meg társkeresōzik, na az már teljesen más tészta. Valószínūleg nem barátkozni jár vacsora címszó alatt. Helyesen tetted, hogy kihajítottad, ez a kapcsolat roppant megalázó lehetett számodra.

2020. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak fenyegetett a szakitassal gondolvan ugyse mered. Majd most elgondolkozik hogy mit tett a kovetkrzo hapija ugyanigy fog vele bánni mint ő veled. Par nap mulva vagy sirva hiv fel és szánja bánja vagy mondom, lesz aki vele tedzi ugyanezt te meg majd talalsz olyat aki melletted nem társkeresőzik és a te likeodra vár nem máséra, es csak vrled vacsizik.
2020. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után még a nőnek állt feljebb (10. válaszod), akkor tényleg hagyd őt a fenébe (de enélkül is). Játszik veled, bolondít, közben keresi az utódodat.
2020. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nemértem mire jó ez.. játszani más érzéseivel.
2020. febr. 8. 18:06
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen játék mások érzelmeivel eléggé általános az életben. Légy rá felkészülve.
2020. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen gyakori ahogy felettem írjak. Nem újkeletü. 16 evvel ezelőtt velem is eljatszottak. Nem egyszer. Kiderult csak azert kellettem a pasinak mert az elozo baratnoje csalta fuvel faval, szakitottak, felszedett engem majd ugyanezt tette velem. Mikor tudomasomra jutott bevalott mindent es ő maga mondta hogy az exe miatt tette. Azutan evekig bantotta mit tett pont velem aki nemérdemelte meg. Ezt a közös baratainktol tudtam meg. Akik nemmelesleg kialtak ertem es megmondtak a velemenyuket a haverjuknak rendesen. Ra 2 evre szinten belefutottam egy hasonloba.ott nem volt megcsalas allitolag, de flörtök igen( nekem mar ez is egy kisse annak szamit) meg a pasinak allt feljebb mikor szakítottam vele, mert mar nem birtam elviselni azt hogy ereztem csak pótlek vagyok. Mint mikor bevallalsz neha egy kis fusi melót ket allas közt. Na en így éreztem magam abban a kapcsolatban. Ezeket fel kell ismerni és lépni. Nem szabad melyebben belebonyolodni mert eleg mely nyomot tud hagyni az emberben. Most 32 vagyok es 8 eve ferjnel :)

Minden rosz ellenére halas vagyok hogy úgy alakult ahogy, mert megtanultam kezelni aznilyet,felismerni,es tudni mi az ami számít.

2020. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jól jártál, hogy megszabadultál tőle!!!
2020. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szolnek! Ez nincs rendben. Mivel nem nyitott kapcsolat. Azt is hosszu egyutteles diszfunkcionalissa valo szexualis elete miatt helyeslem. Sot, abban vagyok, nokent en ajanlottam fel, ha nem akarja, hogy elhagyjam. De az megegyezes. Az alkalmi szexet se erzelmi, se barati kotelek nem egesziti ki. Felajanlottam, hogy anyagi koveteles nelkul lelepek.

Itt ez nincs a helyen.

2020. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!