Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csontianyja kérdése:

Mi a baj velem? Nem tudok párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Nos, nem értem hogy egyszerűen nem szeretem a barátom szüleit meg a viselkedésüket és ugyan ez van a barátommal is rengeted dolog kiakaszt és úgy jön le mintha hisztis lennék pedig csak azt érzem hogy nem vagyunk egy hullámhosszon. de ezek ellenére nem bírok meglenni nélküle de lehet azért mert kevés barátnőm van? vagy mi a probléma? kezdem azt érezni hogy megfulladok. nem motivál semmire sem tiszta lusta vagyok mellette és ezt utálom

Mit tegyek?



2019. dec. 26. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet. De az biztos hogy ő nem a megfelelő ember a számodra, nem vagy szerelmes.
2019. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De é n azt érzem hogy az vagyok csak viszont gondolni meg azt gondolom hogy bár ne lenne ilyen amilyen.
2019. dec. 26. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem az van, hogy mindenden a te akaratod ervényesűl?

Marmint mikor együtt vagytok?

2019. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok egy hullámhosszon akkor szerintem ne maradj vele! Találhatsz olyat akivel jól érzed magad!
2019. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy biztos szar erzes lehet,hogy együt vagy valakivel,akit ugy erzed szeretsz,megsem tudod elviselni magad mellett!

Szerintem valójában nem vagy belé szerelmes csak jó hogy van neked!

En ellentétes nemü baratokkal vagyok ugy,hogy szeretem őket es hianyoznak, ha nincsenek,de ha velem vannak hamar besokalok es beléjük kötök mindenert!

Szerintem ő inkabb amolyan tarsad!

Nem pedig a szerelmed.

2019. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát igazatok van:(

Nem akarom hogy az én akaratom érvényesüljön bár ha nekem nincs ötletem hogy pl mit csináljunk akkor neki is mindegy. Pl az anyja megkérdezi hogy mit csináltok este akkor rám néz és Laura mit csinálunk este? Hát ember te nem tudsz válaszolni? Tehát nincs saját döntése 23 évesen, anyuci pici fia, az exéről meg ne is beszélve hogy mindig szóba jön már hányok tőle

2019. dec. 26. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Hat itt a baj!!!
2019. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megpróbálok kevesebbet találkozni vele és élni nélküle valahogy

2019. dec. 26. 16:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem veled van a gond, meg azzal, hogy nem tudsz parkapcsolatban elni, hanem azzal, amit korábban is irtam,mindig az van ami te mondasz,vagy nincs semmi!

Ne haragudj, merg nem bántasbol írom, de kifogtál egy sajat akarat nelküli irányított bábot,akit anyuci terelget s egyedűl tehetetlen lesz vilag eleteben. Viszont neked ferfi kell, akird felnezhetsz,akire számithatsz!

Ő nem az s ezert bele alsz!

S olyankor visszasírja az exet, mert az olyan volt mint anyuci!

Kb ez van!

2019. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy "lustábbnak" ergo motiválatlannak érzi valaki magát egy párkapcsolatban, az egy teljesen általános jelenség sajnos - rengetegen vannak így.

Egy párkapcsolat, ha úgy vesszük két idegen kultúra találkozása. Te is hoztál valamit, ő is hozott valamit magával, amelyeket mind a családjától és az élettapasztalattól sajátít el valaki. Ha ezek nem egyeznek össze, esetleg olyan nemű feszültséget eredményez, amely kiegyensúlyozatlanná teszi a feleket, nem illenek össze.

Te sem illesz össze a barátoddal, viszont emellett - egyelőre - nem tudsz tőle elszakadni, mert érzelmileg kötődsz hozzá.


Ha orvosolni szeretnéd a problémát, akkor tűzd ki magadnak a következő megválaszolandó kérdéseket :

Mit akarok az életemtől?

Hogyan érhetem el?

Miben akadályoz a barátom?

Érdemes vele lenni?


Amennyiben nem érdemes, szépen fokozatosan építsd le a kapcsolatot. Kevesebb találka, ha együtt éltek, akkor viszont: több én időt fordítsd magadra.

Ne pazarold a saját időd, ha már ilyen kérdéseket teszel fel, akkor rossz kapcsolatban élsz.

2019. dec. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!