Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó dolog egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dolog egy párkapcsolatban minden privát szférát feladni a feltétlen bizalomra és őszinteségre hivatkozva?

Figyelt kérdés
Pl. bármikor belenézhetnek egymás üzeneteibe, e-mailjeibe, felbonthatják egymás postáját stb.
2020. jan. 14. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem él vele vissza a másik, addig jó. Nem szoktam a férjem cuccai között olvasgatni, és ő se nálam.
2020. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból, hogy a tudat megvan, hogy bármikor megnézheted, és tényleg nincs semmi rejtve, az tök jó, viszont ténylegesen belenézni már nem hiszem. Egyszer oke, hogy esetleg alapot adj ennek, és ha olyan típus vagy, meggyőzd magad, hogy semmi gond, de rendszeresen nem.

Mert pl nálam nincs semmi olyasmi, hiába vagyok egyedül, de zavarna, ha más megnézné, kivel mit beszélek meg.

Más, nem telefonos és fészbukos kategóriába áttérve, szerintem kell valami kis privát szféra mindenképp.

2020. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Bunkóság más privát üzeneteit olvasni, leveleit felbontani.

Most pontozzon- és az hordjon le a sárga földig minden egymáshoz ragadt pár (vagy az egyik tagja). Hajrá, de akkor is így gondolom.

2020. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen is, meg nem is. Levelet ritkán kapunk. Inkább csak számlák, hivatalos levelek jönnek. Azt simán felbontjuk, semmi titok nincs benne. Magánlevél még nem jött soha, de azt nem bontanám fel.

Soha nem kérdeztük meg egymás jelszavát az e-mail fiókhoz. De telefonon nyilván látszik. Nálunk ez úgy van, hogy nem titkoljuk, tehát nyugodtan használhatjuk a másik telefonját. Pl. ha csörög és nincs ott és közös ismerős hív, akkor felvesszük. Vagy valakit hívni akarunk, aki a másik telefonjában van csak benne, akkor arról hívjuk. Vagy fényképeket nézünk a másik telefonján. De nem szoktunk egymás üzeneteiben, mail-jeiben turkálni.

Mondjuk én nemcsak a párom kezébe, de máséba is odaadom a telefonomat. Pl. barátnők, családtagok.

2020. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egymás privát cuccaiban való belenézés eleve bizalomhiányt jelent...
2020. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nincs ezzel bajom, semmi olyat nem teszek, vagy írok, amit ne mondanék el a férjemnek.
2020. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#5:+1
2020. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs privát szféra, ott nincs bizalom. Egyébként teljesen alap, ha az ember hozzáfér a másik dolgaihoz, ha esetleg szükség van rá (mi se kódolgatjuk le egymás elől a dolgokat, használjuk egymás laptopját, telefonját), de a bizalom alap része az, hogy ezzel nem él vissza és kérdés nélkül nem néz bele akkor se, ha ott van előtte.
2020. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Privát szféra feláldozása a kapcsolat halála. Én még a szobából is kimegyek, ha a párom telefonál,még ha munkaugyben is. Telefon, laptop, levél tabu. Nem nézunk bele, nem vesszuk fel egymás telefonját, max odaviszem neki, ha csörög és nincs éppen bent.

Ugyanez vonatkozik arra, hogy magánidő is van és nem kell elszámolni vele. Egy neves pszichológus írta, két legrosszabb kérdés egy kapcsolatban : Hová mész, kivel ? Mikor jössz ?


Elmondja az ember , ha olyan. Bizalom kérdése minden. Az első alkalomnál,ha észrevenném a kutakodást, szakítás lenne. De felém is igaz ez.

2020. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9: Szerintem ez már a másik véglet. Természetes, ha az ember megkérdezi attól, akivel együtt él (és az lehet családtag, barát is, nemcsak párkapcsolat) hogy kb. mikor jön haza. Pl. ha azt mondja, 12-re, és reggel még nincs otthon, akkor lehet aggódni. Nem ellenőrzés, hanem hogy tudd, hogy baj van-e.

Az is túlzás, hogy még egy légtérben se lehet lenni a másikkal, ha telefonál :D

Egyik végletet sem szeretem. Az se jó, ha nincs semmi énidő, meg magánszféra.

2020. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!