Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire esne nektek rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire esne nektek rosszul, ha a párotok a szüleit hívná fel először mindig és nem titeket?

Figyelt kérdés
18/L és 24/F
2020. jan. 26. 19:33
 1/5 Lachesys ***** válasza:
45%
semennyire kb ebben a korban. de amugy maskor se. en baratom 39 (en 25) es minden nap beszel az anyukajaval. nem kell nekem az anyjaval versenyezni, szeret engem is, nem igazan zavarna, ha pl elobb ot hivna fel ha eloleptetik vagy ilyesmi.
2020. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

A ti korotokban nem lenne szembetűnő, nem tudom, mióta vagytok együtt, de gyanús, hogy nem is éltek együtt és nem is vagytok olyan értelemben még egy család, mint a szüleivel.

Ha a párom most tenne így, hogy házasok vagyunk, gyerekünk van, együtt élünk, akkor az igenis zavarna, hiszen most már mi vagyunk a családja, nekünk kell az első helyen állnunk. 18 meg 24 évesen még feltehetően a szüleivel élve ez nem vonatkozik az aktuális párjára, anno mi is így voltunk vele.

2020. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvben valszeg kicsit idegesítene, gyakorlatban viszont még sose fordult elő ilyen, 17/L korában is engem hívott először bármilyen komolyabb dologgal.
2020. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel kapcsolatban.
2020. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeefEater ***** válasza:
100%

Valószínűleg semennyire. Nekem is nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel és nem a barátnőm az anyukám ezért nem lennék féltékeny a szüleire.

Ennek lehet praktikus oka is, ha a párod szülei hamar mennek aludni akkor jobb, ha őket hívja először ahelyett, hogy téged lerendezne 10 perc alatt, hogy a szülei még ébren legyenek.

2020. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!