Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet tartós kapcsolat kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet tartós kapcsolat kis férfi mérettel? (7,8 cm erektáltan)

Figyelt kérdés

Meg lehet oldani ezt a problémát egy kapcsolatban? Szeretettel, türelemmel...

Úgy hogy hűség megmarad..


2020. jan. 28. 08:38
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
30. Miért kéne változtatni, sok nő szereti a kis bohócokat akik nagy cirkuszt csinálnak. Beszélgettem erről itt egy nővel.
2020. jan. 28. 15:38
 32/35 anonim ***** válasza:

A mostani hozzászólásomat ne vedd sértésnek. Van egy táncos csaj, akivel egy ideje szexkapcsolatban vagyok. Hosszas történet hogyan jöttünk össze, a lényeg hogy házas. Elmondása szerint szereti a férjét, minden stimmel otthon, kivéve a szex, illetve az hogy rendesen megdugják. Elmondása szerint szoktak szexelni és el is tud menni, de nem az amire vágyik. Mivel a férjének elég kis szerszáma van inkább análisan szexelnek, mert úgy legalább érez belőle valamit, hüvelyi orgazmusa soha nem volt vele. Elmondása szerint én külsőre nem vagyok az esete, szőrös nagy darab férfi vagyok,mégis vicces, de egy medencés partin ismerkedtünk össze úgy hogy a férje is ott volt. Szóval a lényeg hogy nekem nagy farkam van és elég szűk short volt rajtam, egymás mellett álltunk a medencében én a bal oldalán a férje meg a másikon. Nagy volt a tömeg, bedobtak egy nagy labdát a buli kedvéért és a nő nekem dőlt és egyszer csak azt éreztem hogy megfogja a farkam. Nem szóltam semmit, azt hittem véletlen volt. Este lementünk táncolni és odajött hozzám, bemutatkozott. Beszélgettünk, ott volt a férje is, meg még jó páran. Aztán kb 1 hét múlva csörög a telefonom, hogy szeretne velem találkozni. Igent mondtam, találkoztunk és nem húzta az időt, közölte velem, hogy benne lenne egy szexkapcsolatban. Kb havi 1-2 alkalommal jövünk össze, nekem van más kapcsolatom is, de az sem komoly. Ez a nő olyan perverz lett néhány alkalom után, hogy kevés ilyen bevállalós nővel volt dolgom.

Jól működik a házassága, szereti a férjét, de én kellek neki hogy jól érezze magát. Szóval működhet jól egy kapcsolat kis extrával.

2020. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kérdező:

Hát, ha ennyire meg vagy győződve arról, hogy ez így rendben van és nem gond, akkor miért tetted fel a kérdést?

Kívánom, hogy találd meg akkor azt aki így szeret.

2020. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a kommentem? Ki törölte? 😂
2020. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
32es de az nem nő! Már bocs! Én 17 vagyok és 5 cm széles de egy nővel és egy ribivel együtt lenni nagyon nem egyezik! Nem is értem a kérdezőt mert kell ilyen irreális dologgal letornod! Én pl inkább mászkálnék 13 cm es farokkal és feküdnek le rendes nőkkel mint 18 as farokkal és keféljek ribiket!
2020. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!