Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lennék megsértődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lennék megsértődve emiatt?

Figyelt kérdés
Nemrég felvetődött a párommal, hogy szeretnénk gyereket, de ő azt mondta, hogy erre még nincs készen. Később voltam fültanúja, hogy másnak tett egy olyan említést, hogy az exének anno szívesen szült volna egyet, de szakítottak még mielőtt bármi lett volna ebből.
2020. jan. 30. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Jogosan, lehet hogy jól elküldeném aztán csináljon neki gyereket az exe.
2020. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

#10: Ezt te így gondolod, más meg másképp.

Pont azért nem szülnék házasságon kívül, mert válni lehet. De a gyerek az tényleg örökre szól. Aki egy nyamvadt papirt nem tud aláírni, nem tudja kifejezni ilyen formában kifejezni az elköteleződést, az nem is akarja. Ez után hogy lenbe hihető, hogy persze, szüljön csak bátran, mindig ott lesz nekik? Pasiként ez egyszerű, lelép, és fizetni se fog, ha nem akar. A gyerekvállalás minden kockázata a nőé. Ehez képest az a papír semmi.

Az pedig nem igaz, hogy a barátnő ugyanaz, mint a feleség. Te ismersz valakit, aki minden nőjét elvette? Csajod lehet 5, 10, 100, de feleséget egyszer (kétszer) választ valaki. Aki arra elég jó, hogy a gyerek anyja legyen, az legyen elég jó feleségnek is!

Azt pedig én is írtam, hogy pont azért nem akar gyereket, szerintem, mert megtanulta, hogy egy szerelem se tart örökké. Ha az exének szült volna, akkor most egyedülálló anya lenne.


Az meg elég érdekes kapcsolat, ahol 5 év alatt erről nem sikerült érdemben beszélgetni. Pont ezért más barátnőnek lenni. Elvannak, megy a himihumi, amíg jön majd másik.

2020. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó megközelítès. Persze, megsèrtődhetsz, de mi èrtelme? Előrèbb visz bármiben tèged vagy titeket az, hogy duzzogsz rajta? Nem.

Ezzel eljött az a pont, hogy leüljetek, ès komolyan, őszíntèn elbeszèlgessetek egymással. Mièrt nem èrzi kèsznek magát, mit hiányol benned, vagy a kapcsolatotokban, stb.

Ès nem támadólag, vitázva kell ezt megbeszèlni. Az a cèl, hogy ez egy tènyleg őszínte beszèlgetès legyen, el merje mondani az èrzèseit, mindketten megnyíljatok.

2020. jan. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!