Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal vagy mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátságnak indult. Semmi szex nem volt benne és így is minden hétvégén csináltunk valamit,magyon sok közös peogram volt.

Aztán kb 1,5 év után egyik este beszélgettünk róla,hogy mi lenne ha kipróbálnánk egymással a szexet. Annyira jó volt, hogy azóta (2 éve) tart már ez a barátság extrákkal. Az a fura,hogy a programozós része is megmaradt,szóval mindig van valami,aztán szex és itt alszik,összebújunk stb.

Én pedig egy kicsit elkezdtem többet érezni. De ő láthatólag nem,vagyis félek ezt felhozni neki,mert akkor tuti mindennek vége,neki ez így megfelel.

Sokszor van hogy 2 napig nem beszélünk pl(ami nyilván tök normális egy ilyen “kapcsolatban”),viszont én ilyenkor nagyon rosszul érzem magam.

Mástól akitől hallok ilyen fajta kapcsolatot,náluk csak szex van,semmi ottalvás stb.

Most akkor ez mi?:( (20 év a korkülönbség ,ha ez számít valamit)

22L


2020. jan. 30. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal.
2020. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi? A férfinak szerencse, neked pedig kétszeresen szopás.
2020. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egy 40-es manusz aarra használ hogy kielégitsd, de komolyabbat nem akar
2020. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy naiv kislány kihasználása. Az.

Egyéb kérdés?

2020. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy megszívtad.

Egyszer úgyis sz*r vége lesz, ha halogatni akarod, nyugodtan tedd.

2020. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Tök mindegy, mi ez. Te nem ezt szeretnéd, neked ez nem felel meg így, és ahelyett, hogy továbblépnél ebből az állapotból (vagy így, vagy úgy), azon aggódsz, hogy ő elutasít.

De gondold végig logikusan a következőt: ha 2 év ilyen "kapcsolat" után nem lenne hajlandó veled lenni, akkor soha nem lesz. Örökké pedig ez nem tarthat. Adtál időt, hogy kialakuljon valami, ha tud, itt az ideje, hogy lezárd, és vagy kapcsolatban legyetek, vagy elkezdj másokkal ismerkedni. A barátságot már sehogy sem kapod vissza, bármi lesz. Szóval felesleges kifogásnak használni, hogy nem akarod elveszíteni. Amíg te úgy érzed, hogy tojáshéjon járkálsz, te fogsz összetörni, márpedig elsősorban magadért felelsz, ha ő is akarja, és később családotok lesz, akkor értük. De most még nem.

2020. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
40-es hapi jól előkészítette a terepet. Addig dugott mást, most jöhssz te. Barátság? Szakadok.
2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom, de ha nekem lenne egy 22 éves barátnőm, azt szeretném, hogy költözzön hozzám. Így természetes, normális.
2020. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy rafinált, negyvenes csóka kihasználja egy fiatal nő naivitását. Ennyi történik. Jó reggelt kívánok!...
2020. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!