Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható-e egy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható-e egy barátság extrákkal kapcsolatban, hogy a felek hűségesek legyenek?

Figyelt kérdés

Tehát jogos-e, ha az egyik fél azt kéri a másiktól, hogy ameddig tart a dolog köztük, ne vigyen haza minden hétvégén mást, és ne tartson fenn hasonló viszonyt több másik személlyel?


Egyszer mertem hasonlót kérni egy férfitől, erre megkaptam, sokat képzelek magamról, ahol hűségesnek kell lenni, az már párkapcsolat.



Kinek mi a véleménye?


2018. dec. 14. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez a megállapodó feleken múlik. Ha nekem ilyen kapcsolatom lenne, ugyanúgy alap lenne a hűség, mint egy párkapcsolatnál, mert pont a nemi betegségek veszélyeinek csökkentése miatt lenne egy állandó partnerem.
2018. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

"ahol hűségesnek kell lenni, az már párkapcsolat."


Nem feltétlen. Ez tényleg csak a felekről függ.

2018. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Nem!


Mivel a barátság extrákkal nem párkapcsolat!

2018. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Én csak úgy mentem bele ilyenbe, hogy közben nincs egyikünknél se más pluszban,szerencsére nem volt ebből vita. Szerintem azért hűségnél több kell egy kapcsolathoz, még így se volt párkapcsolat a dolog, mert az érzelmek hiányoztak belőle. Amúgy meg tényleg a felektől függ a dolog, lehet ilyet kérni a másiktól, de ha neki ez nem fér bele akkor nem kell erőltetni az egész barátság extrákkal dolgot. Van aki úgy értelmezi, hogy ilyenkor bárkivel lefeküdhet akivel akar és pluszban van egy fix pont, másnál meg alap hogy akkor csak egy emberrel folytat viszonyt. Ezek után nem jogos elvárás, érthető hogy valakinek ez nem tetszett, még ha kissé bunkón is reagálta le a dolgot.
2018. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha még el sem kezdtétek, és akkor mondtad, akkor nyugodtan válaszolhatod (-tad volna) az ő reagálására, hogy neked ez ilyen feltételekkel nem oké, és a te részedről akkor inkább az egész tárgytalan.
2018. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
meg kell beszélni ki milyen feltételekkel megy bele a kapcsolatba, pl van a nyílt kapcsolat ahol lehet mással szexelni mégis komoly párkapcsolat szintjén megy a dolog a 2 fél között
2018. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez nem jogosság kérdése, hanem csak a felek mentalitásáé. Abszolút beleférhet szerintem egy ilyen. Pl nemi úton terjedő betegségek elkerülése érdekében mindenképp van realitása az ilyennek.
2018. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem.


N

2018. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elvárható, és a BTK sem bűnteti, viszont a másik fél ellentétes irányú igénye (azaz, hogy semmi kizárólagosság) is az. A két (vagy akárhány) félnek meg kell egyeznie. Ha neked kizárólagosság kell (ami azért közel sem egy párkapcsolat), neki meg nem, akkor kettőtök között kevéssé fog működni, de egyikőtök sem lesz semmiféle magaslaton, hogy de nekem van igazam.
2018. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Baratsag extrakkal = ingyen dugas felelosseg vallasa nelkul

Normalis ember ilyet nem keres ingyen lotyo nem lesz

Var arta aki igazan szereti ahogy van

2018. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!