Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek csak szerintem gáz dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek csak szerintem gáz dolgok?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk a csajjal. Először kiderült, hogy volt már csajjal szexuális együttléte. Jó ez még valamilyen szinten elfogadtam oké fiatal stb.

Utána elmondta, hogy ő jóban van 3 ex pasijával is beszéd szintjén. Szinte napi szinten beszélget velük. Még erre is azt mondtam, hogy jól van legyen ha tényleg csak beszélgetnek.

Most meg jött azzal, hogy neki volt egy abortusza még szeptemberben és a szívére tetováltja a fia nevét az apa nevével. Na erre már azt mondtam hogy nekem ez nem megy. Megérti az ember, hogy megviselte de hogy még a pasi nevét is oda akarja tetováltatni. Ráadásul mondta, hogy vele is sokat beszélget, mert segít feldolgozni. Mondtam, hogy többet ne keressük egymást. Ennek így nincs értelme.

25F


2020. jan. 31. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak szerinted.
2020. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ott bukna a dolog, hogy jóban van 3 exével, de lehet, hogy már a leszbi kalandot sem tolerálnám.
2020. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted gáz.
2020. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
És egyébként mielőtt összejöttetek, beszélgettetek azon kívül, hogy köszöntetek egymásnak? Mert ez az útközben kiderül sztori úgy hangzik, mintha felszedtél volna egy vadidegent, hogy legyen...
2020. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyilván beszélgettünk. De ameddig nem mondta fel sem merült bennem hogy az exekkel beszélget, fel sem merült, hogy volt már lánnyal, abortusza volt stb.. Az ember nem így kezdi az ismerkedést.

Annak örülök, hogy legalább viszonylag hamar kiderült.

2020. jan. 31. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, bár megvárhattad volna, amíg a te neved is felkerül mondjuk a combjára vagy valami...
2020. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az is tré, h első alkalom adtán elmondta, h ő csajjal is volt...nem, h 3 volt párjával is jóba van..! Ne szeress bele...!
2020. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3exes résznél instant repülne
2020. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!