Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arrol mi a véleményed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arrol mi a véleményed, hogy azt mondja nekem a nő, hogy ő arra vágyik, hogy a férfi piedesztálra emelje, én viszont afáziás vagyok és kallodába zárom?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Figyelj kerdezo ol, akkor magyarazd mar meg hogy ki diagnosztizalta rajtad az afàziàt, ami egy agysérülést követően fellépő beszédzavar? És hogy mi köze van ennek ahhoz, hogy azt szeretné valaki hog piedesztàlra emeljék (rendkívül nagy erkölcsi megbecsülésben részesítsék)??
2020. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

orvos szokott diagnosztizálni, ezúttal se volt máskép. nem a piedesztához van köze hanem a szótévesztéshez. az afázia ugyanis nem csak beszédzavar.

[link]

2020. jan. 31. 19:37
 13/20 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem a helyzetet. Egyrészt a szó tévesztés mi ha nem beszéd zavar. Másrészt hogy jön a kalodához és a piedesztálhoz?

Ahelyett hogy drágám te vagy a leggyönyörűbb nő a világon a szó tévesztés miatt az jön ki a szádon hogy olyan vagy mint egy ordas k.r.v.a?

Vagy ahelyett hogy persze drágám menj csajos estére véletlenül azt mondod hogy ha ki mer lépni az ajtón elhagyod? Vagy hogy jön ide a piedesztál és a kaloda?

2020. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagy a gond, nagy a gond. De az orvos ezen szerintem segíthet.
2020. jan. 31. 20:24
 15/20 anonim ***** válasza:

Na akkor bontsuk szavakra a mondataid. Szerinted mit jelent az affázia? Erre a válaszod szó tévesztés.

Ez a definíció: beszédzavar: Legtöbbször szerzett és a beszédszervi központ fejlődése és működési rendellenessége révén jön létre, mely esetében már nem csak az artikuláció érintett, hanem a nyelvi szerveződés több szintje is: fonológiai, morfológiai, szintaktikai és szemantikai területek.

Mi a kaloda?

Kaloda

Középkori büntetőeszköz, deszkaalkotmány, amelynek nyílásaiba az elítélt fejét, vagy kezét és lábát bezárták, és így megszégyenítésül közszemlére tették a város főterére.

Mi a piedesztál?

Piedesztál:(átvitt értelemben, választékos) <Rendsz. néhány állandósult szókapcsolatban, az erkölcsi megbecsülés jelképeként>. Piedesztálra állít, emel vkit: rendkívül nagy erkölcsi megbecsülésben részesíti;

Most akkor vagy nem ugyanazt a nyelvet beszéljük vagy az affázia kiterjedt az írásodra is vagy troll vagy.

2020. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elnézést a beszéd zavar definíciója került be de mivel ez is vita tárgyát képezi belefér az affázia meg már el lett magyarázva a wiki link által.
2020. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha a linket amit beirtam megnyitod s elolvasod, megtudod pontosabban, hogy mi az az afázia, s akkor mindent megértesz.
2020. jan. 31. 20:38
 18/20 A kérdező kommentje:
(kivéve persze ha te magad afáziás vagy, de mint irtam, ezen meg az orvos segíthet.)
2020. jan. 31. 20:38
 19/20 anonim ***** válasza:

Kérdéző nekem pl volt csalàdtagom afàziàs

Ezt nem csak úgy szerzi az ember és nem úgy lesz szótévesztő hogy egy egy szót kever.

Pl ràmutat a làmpàra és azt mondja asztal

Tudja mire való mindkettő de a szó és kép megfeleltetése nem megy


Sztem az a nagy büdös igazsàg hogy ahelyett hogy beismernéd h nem tudod mit.jelentenek ezek a szavak besértődtél h valaki ràmutatott és vagdalkozol mint egy kisgyerek.

Egy csomószor pontosíthattàl volna és kibökhetted volna mit is akarsz kérdezni, kiírhattad volna újra a kérdést ehelyett itt hisztizel.

Vagy te vagy a nő akivel ismerkedsz nagyon modoros és intelligensnek akar tűnni

2020. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ez viszont valami más betegség lehet, amikor valaki kitalál valamit majd ugy tesz mintha azt mástól hallotta, olvasta volna. Ráadásul én be is linkeltem hivatkozást, ahol szintén szó sincs arról, hogy "csak úgy" lenne valaki afáziás, nem csak én nem irtam. Olyasmit se irtam hogy csak egy egy szót kever bárki. Csak ugye egy egy példa gyakran csak egy egy esetről, ha többröl szolna, akkor nem is példa lenne hanem példák. Ahogyan a te példád is csak egy szó keveréséről ir, te sem soroltál fel 100 szot példának keverésről, hogy ne csak egy szo legyen a példa. Ennek ellenére nem találom ki hogy bárki csak egyetlen egy szot kevert szoval nem én vagyok az aki nem ismeri szavak fogalmak jelentését, hanem te.


Az is ostobaság, hogy miután belinkeltem azt ahol leirják, hogy pontosan mit jelent egy szo, kitalálod, hogy nem tudom.


Az irásod legvége pedig olyan szintű hülyeség amellett, hogy kitaláció, hogy szóra se érdemes.

2020. jan. 31. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!