Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tartottatok már szünetet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartottatok már szünetet a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyire tesz jót egy kapcsolatnak a szünet? Lehet erősebb a kötelék vagy csak huzavona a szakítás előtt?

Akárkivel beszéltem és igen, mind szakítottak végül. De én úgy érzem, hogy velünk más lesz és sikerül megoldani, de más tapasztalatok is érdekelnek.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Egy szünettől mièrt lenne erősebb a kötelèk? Az a problèmákat nem oldja meg. Már pedig ha nincs problèma, nem merül fel a szünet lehetősège se.

A szünet a szakítás elodázása.

2020. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még fiatalon egyszer akartam szünetet tartani, mert úgy éreztem a barátom nem értékel igazán, és gondoltam hogy majd a hiányom kihozza belőle a romantikát. Mekkora butaság is volt az ilyesmi.

Lehetnek viták egy kapcsolatban, nézeteltérések. De szünet sosem kell ahhoz, hogy eldöntse valaki, hogy mit akar. Ha valaki akarja a másikat, szereti, akkor nem kell külön lennie tőle. Ha szünet van, akkor a felek csak elkezdik feldolgozni a magányt, pláne az a fél, aki a szünetet javasolta.

2020. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmi értelme
2020. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a szakítás halogatása.
2020. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Soha, és meg is beszéltük a párommal, hogy a problémákat megoldjuk. Ha már szünet kell akkor számítunk is.

Félmegoldásokkal nem érjük be.

2020. febr. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig akkor kértem szünetet amikor szakítani akartam, de nem volt bátorságom kimondani.
2020. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!