Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikapcsolódás másokkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikapcsolódás másokkal egy kapcsolatban mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk a barátommal ezen hogy ő nagyon szociális ember én viszont pont hogy nem. Neki rengeteg barátja van előttem mindig velük volt ment valahova ahogy össze jöttünk úgy már annyira nem de azt mondta nem ks hívják őt aztán utána azt mondta azt csak hazudta nehogy baj legyen belőle.

Még vásárolni is barátokkal akart menni mintha én nem lennék neki elég ahhoz csak egy vásárláshoz. Születésnapját is velük akarja tölteni akkor a legboldogabb.

Mennyire normális ez? Vagy túlreagálom?


2020. jan. 29. 09:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Tulreagalod. De egy ilyen kapcsolat nem is fog működni hosszú távon. Ha te annyira antiszoc. vagy, hogy nem vagy képes a barátaival ellenni, akkor legalább egyedül hagy menjen...

De miért kellene a szülinapját pl. csak veled tölteni? Miért nem lehet veled ÉS bararátokkal?

2020. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Sokak szerint túlreagálod, szerintem nem. Nekem kapcsolatnak pont az a lényege, hogy olyan emberrel vagyok, aki minden téren kielégíti. Nem barátokból, ismerősökből, szextársból gyúrom össze az életem.
2020. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőtök teljesen normális. Normális hogy a ő barátaival akar lenni, és az is, hogy te nem annyira. Ő társasági ember, te meg nem. Ezzel nincs semmi baj. Csak nem illetek össze. Ennek a kapcsolatnak előbb utóbb vége lesz.
2020. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
De téged nem is hív? Engem mindig elhív a párom, amikor az ő barátaival van program, jól szoktak sikerülni az ilyenek. :) Attól, hogy nem vagy olyan szociális mint ő, néha megeroltethetned magad egy kicsit.
2020. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem vagytok egymáshoz valók.

A barátom időnként fiús programokra megy, én meg csajos napot tartok. Egymás baráti társaságával is szívesen töltünk időt, szóval amit te leírtál, az nekem teljesen normális. Pláne nem tudom megérteni, miért zavar, hogy az Ő születésnapját barátokkal ÉS veled (gondolom) szeretné tölteni. Erőltesd meg magad egy picit vagy keressetek mást.

2020. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez, én a nő, ő a férfi. Bár a kezdetekhez képest csiszolódtunk egymáshoz: én többet megyek vele, ő kevesebbszer megy és inkább több időt töltünk együtt. De engem nem zavar, menjen csak, én addig főzőcskézek, edzek, tvzek, olvasok, vasalok, stb. Ha van kedvem ugyis megyek vele, de nem szekálom ezzel. El kell fogadni, hogy egyik ember ilyen, másik olyan. Keress valami hobbit, amit akkor is tudsz csinálni ha nincs veled. :) mindenkinél mást jelent a kikapcsolódás, ha igy szeret lazítani, ne bántsd érte. Ha csak nincs többet velük, mint veled.
2020. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát ő hív engem azt mondja nem akar nélkülem menni sehova. De én olyan furcsán érzem magam emberek közt főleg hogy ők okosabbak tanultabbak mint én és mivel barátom idősebb így a barátai is tehát 9-10 év különbség van, én hozzájuk képest alig éltem nincsenek tapasztalataim. Nem tudok miről beszélgetni velük.
2020. jan. 29. 09:37
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Neki lételeme, neked meg szorongást okoz. Simán lehetne, hogy kompromisszumból egyszer úgy van, ahogy ő szeretné (pl. a szülinapján miért ne lehetnének ott mind, akiket szeret és miért ne bulizhatna, ha neki egy buli a legnagyobb ajándék?), máskor meg úgy, ahogy te szeretnéd és neki kell "kibírnia", megértenie, hogy nem ugyanaz okoz örömet. Mint ahogy lehet, hogy te szereted a pizzát, de a gluténérzékeny barátnődet nem pizzázóba hívod a szülinapjára. Nagyon sok kapcsolat, hosszú házasság működik úgy, hogy az egyik otthonülőbb és neki csak a párja a barátja, pszichológusa, társasága, a másik bulizósabb és fontos számára, hogy visszajelzést kapjon kívülről is. Ezzel nincs baj, ettől még szerethetik egymást a legjobban, és mindkettőjük verzió normális, és jól ki is tudja egészíteni egymást, mert az egyik nem gubózik be totál, a másikat meg kicsit visszafogja, hogy folyton csak a falkára hallgasson. Ami gáz, hogy ha a párod már hazudik is azért, hogy ne kritizáld - ez előre vetíti, hogy a te szorongásod az emberektől és az ő vágya, hogy többen vegyék körül, erősebb mint kettőtök. És ezt viszont nem reagálod túl.
2020. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Lachesys ***** válasza:
100%
talan nem is antiszoc vagy, siman sulyos onbizalomhianyban es kisebbsegi komplexusban szenvedsz. erre utal az is, hogy ha masokkal is akar idot tolteni, te mae rogton "nem eleg"nek erzed magad.... nem lesz ennek jó vege csajszi. ki kene ebbol labalnod. a pasiddal is tudsz beszélgetni a barataival miert ne tudnal? de ezzel a kisajatito viselkedessel csak azt fogod elerni hogy szetmenjetek. te viselkedsz furcsan nem o.
2020. jan. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten normálisak vagytok, csak az a baj, hogy ebből a szempontból a két végletet képviselitek. Vagy tudtok valamennyire egymáshoz közeledni, pl. te néha elmész vele és a barátaival, illetve őt is engeded egyedül menni, és keresel hobbit, elfoglaltságot, netán egy-két saját barátot, hogy akkor is foglalkozz valamivel, ha ő nincs veled, ő pedig kicsit kevesebb időt tölt a barátokkal és több időt veled kettesben, vagy előbb vagy utóbb ennek a kapcsolatnak vége lesz. Az nem opció, hogy egyszer megünnepli a barátokkal (és veled?) a szülinapját, és megünneplitek kettesben is?
2020. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!