Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel, hogy a párod ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, hogy a párod ne lépjen félre?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatban mit kell megtenni, hogy a férfi, ne lépjen le egy másik nővel, vagy ne történjen megcsalás

Hogyan lehet ezeket kiküszöbölni?

Hogyan lehet egy normális kapcsolatot kialakítani egyáltalán lehet a mai férfiakkal?


2020. febr. 1. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos , azonkivul , hogy a legjobb formádat hozod fizikailag es mentálisan , érzelmileg , mást nem tudsz tenni , megakadályozni meg végképp semmit . Tehát kell érezd , hogy mindent megtettél , ápolt vagy , nöies

Minden pasinak aki csak megteheti , vannak opciói és él is velük .

Ha nem alfahim , akkor husegesebb lehet

Ez van

2020. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Rateszed az erenyovet.
2020. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Normális párt választok és normális kommunikációt tartok fenn, amiben a legapróbb aggályainkat és problémáinkat is megoszthatjuk.


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mit teszek azért, hogy ne gyilkoljanak meg. Semmit bmeg, az nem egy normális viselkedés és nem én vagyok a hibás, ha megtörténik, hanem az a féreg, akit megcsalásnál is sittre kéne bszni.

2020. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmivel sem tudod megakadályozni. Aki félre akar bszni, az félre is fog, ha akar,és akkor is, ha a világ legjobb nője van mellette.
2020. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Férfi vagyok. Semmit nem teszek hogy ne lépjen félre. Ha neki ennyit ér egy kapcsolat akkor mehet isten hírével....
2020. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5 ös itt a kerdes az hogy mint nö mit lehet tenni
2020. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Nemreg hallottam egy pszichologustol h van, aki csalfa tipus es van aki nem az, teljesen mindegy h az asszonyka csinos/szep/okos/jo az agyban avagy sem. Nyilvan sokat dolgozunk mindketten a kapcsolatunkon a ferjemmel, de valojaban azert nem fog megcsalni, mert erkolcsileg nem fer bele neki. Az elozonek meg siman, barmennyire is voltam jo felesege. Jol kell valasztani, lehetsz te akarmilyen sajnos.
2020. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác ismerősöm.. Olyan fullos csaja volt, hogy az nem igaz, még nekem is bejott.🤣 Álom test, derékig erő szőke haj, gyönyörű arc, stb. Aranyos is volt a lány, kedves, szegényt mégis megcsalta a palija. Erről ennyit. 24N
2020. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Izguljon ő, hogy te nem csalod meg :)
2020. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy #3 írja
2020. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!