Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kértétek már meg a párotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértétek már meg a párotokat, hogy lépjen ki a munkahelyéről a kapcsolatotok érdekében?

Figyelt kérdés

A munkája miatt nem tudunk eleget együtt lenni. Ő műszakozik + minden napos túlóra, hétvégék, ezzel szemben én normál munkarendben vagyok, és így eléggé lecsökken az együtt töltött idő. Napközben elég keveset kommunikálunk, emiatt is rohadtul távolinak érzem. Nincs egy barátom se, de olyan meg főleg nincs, aki helyettesíthetné az ő közelségét. Azzal is beérném, ha tudna többet írni, de így annyira egyedül érzem magam, és mindig arra gondolok, hogy régen milyen jó volt, amikor máshol dolgozott még. Akkor normálisan együtt tudtunk lenni, nem éreztem, hogy elhanyagolt. Most is persze a kötelezők miatt hanyagol el, elvégre is dolgozni kell valahol... De minden két hétben éjjel ér haza, amikor én már alszom. Én reggel megyek el, amikor ő még alszik. A másik hétben hajnalra megy, és mikor hazaér én még nem vagyok itthon, de akkor is naponta max 2-3 óra erejéig találkozunk, a hajnali kelés miatt estére már hulla fáradt és elalszik korán. Ezenfelül a szombatozás miatt egy napunk van hétvégén is együtt, ami nagyrészt dögléssel telik, tehát semmi minőségi idő.

Én viszont nem tudom, hogy megkérjem-e arra, hogy kilépjen mert mi van ha rosszabb lesz, mint ez a munkahely? Vagy ha nem fogja magát jól érezni, és akkor meg én lennék a hibás? Vagy valami más miatt megbánja/megbánjuk, hogy felmondott?

Nem tudom, mit tegyek, de így se jó :/ Nehéz normális munkahelyet találni, én is folyamatosan megszenvedtem vele. Ti mit csinálnátok?


2018. márc. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez is egy próbája a kapcsolatnak, hogy tudjátok-e így működtetni, vagy belebuktok. Én soha senkitől nem kérnék ilyet, és tőlem sem kérhetné senki, de biztos azért vagyok így ezzel, mert sokat kellett gazdasági helyzet miatt váltanom, és már nincs kedvem ismét újrakezdeni a nulláról. A párod majd érzi, ha ez a munka nem megfelelő számára valamiért, ez legyen az ő döntése, végülis felnőtt ember.
2018. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a véleményt!
2018. márc. 23. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

en valtottam,de nem a parom keresere

hanem mert erzekelhetö volt a kapcsolaton a nem minösegi idövel eltöltött napok.En is sokat dolgoztam,2 müszakban dolgoztam

sokszor szombaton is,konkretan 2 hetente 1 hetig nem lattuk egymast

marmint csak azt ahogy a masik alszik

jött egy lehetöseg igy valtottam,nem bantam meg

de en magamtol jöttem ra h vagy aldozok vagy ramegy a kapcsolat...

7eves kapcsolatrol volt szo...

ha a parod akar erted akkor rajön mit kell tennie

de eröltetni nem szabad

2018. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen. azért is jó lenne ha rájönne, mert ennyit dolgozni nem egészséges... ha nem is miattam, saját maga miatt kéne megtennie, de még nem jutott erre az elhatározásra. sokszor kicsit szarul is érzem magam, amiért ő csomót szív bent a munkahelyen, én meg ahhoz képest keveset. csak emiatt meg nem jön el, mert nehéz volt olyan munkahelyet találnia, ahonnan nem küldik el az első hónapban.
2018. márc. 23. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
szerintem meg nyugodtan beszéld meg vele. ha zavar a helyzet, akkor nem kell némán tűrni.
2018. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csak emiatt meg nem jön el, mert nehéz volt olyan munkahelyet találnia, ahonnan nem küldik el az első hónapban." - Itt a kulcs. Bizonytalanra meg senki nem szeret váltani meg felmondogatni. Ráadásul ha tényleg sok váltás van a háta mögött, az eleve rosszul jön ki, és még akkor is megbélyegeznek, ha nem veled van baj.

Nem tudom, nála mik lehettek azok a problémák, de nyilván nem ok nélkül marad most a fenekén.

Lehet, hogy később könnyebb dolga lesz, de van, amikor össze kell szorítanod a fogad.

2018. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hasonló munkarendben dolgozunk a párommal, én váltott műszakos vagyok, ő egy műszakban dolgozik, plusz mellette egy hónapban két hétvégén péntek-szombat éjszaka.. ráadásul nem is egy városban élünk. (Nem nagy távolság, 40 km.)

Nem mondom, hogy mi sokat vagyunk együtt, de amikor igen, akkor próbáljuk hasznosan eltölteni az időt. Mozi, fürdő, kirándulások, stb. Beszélni mi se sokat beszélünk hétköznap, mindkettőnknek megvan az élete. Igényelnénk mindketten a több együtt töltött időt, de ez a maximum, amit ki tudunk hozni ebből, mindketten megértjük ezt és ennyi.

Amikor köztünk ebből probléma volt, és ugyanígy éreztem, mint most te, leültem és beszéltem vele.. mondd el neki ugyanígy a dolgot, ahogy ide leírtad, hogy ha már nem találkoztok, de kereshetne többször, írhatna néha egy pár sort, mert neked az is sokat jelentene, stb.

Azt, hogy hagyja ott a munkahelyét emiatt, én sosem mondanám neki.. főleg ha jól érzi itt magát, de persze te tudod..

Én ezt tudom javasolni, hogy beszéljetek, más megoldás nincs.

Mindent meg lehet oldani ha akarjátok, ennyi találkozás mellett is lehet teljes a kapcsolat, azért írtam le az én példámat, hogy ezt lásd..

Sok sikert!


25N

2018. márc. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan az a mondat, hogy "Drágám, mondjál már fel!" sosem hangzott el, de mindketten dolgoztunk olyan helyen (egy időben), ami felőrőlt minket mind munkaóra, mind munkakörülmények szempontjából. Leültünk és megbeszéltük, hogy mindketten folyamatosan keresünk valami jobbat és ha egyikünknek összejön, akkor a másik felmondhat. Egyébként ez akkor történt, amikor külföldre költöztünk egy szál ismerős és kapcsolatok nélkül.

Az aggodalmaidat elmondhatod, a döntést úgyis a párod hozza meg. De ha nem is vált, legalább azt megbeszélhetitek, hogyan legyen minőségibb az együtt töltött idő.

2018. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!