Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel, hogy a párod ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, hogy a párod ne lépjen félre?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatban mit kell megtenni, hogy a férfi, ne lépjen le egy másik nővel, vagy ne történjen megcsalás

Hogyan lehet ezeket kiküszöbölni?

Hogyan lehet egy normális kapcsolatot kialakítani egyáltalán lehet a mai férfiakkal?


2020. febr. 1. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15%
Adj meg mindent. A legtöbbje itt bssza el..
2020. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ha szeretitek egymást és jó a kapcsolat, vagyis egymás barátai és szeretői vagytok, akkor kicsi az esély, hogy megcsal. Persze legy ápolt, csinos, de magadért és légy önmagad.

Hidd el nekem, tudom mitől beszélek. 10 évig hittem, hogy ha a világ legjobb felesége leszek, akkor velem ilyen nem fordulhat elő. Tévedtem. A férjem azt mondja, hogy nem jelentettek semmit a félrelépések és neki van a legtökéletesebb felesége a Földön. Csak épp volt alkalma félrelépni és neki ez nem okozott problémát, hisz csak szex volt. Nekem viszont az is megcsalás.

Tisztázzátok a kapcsolat elején, hogy kinek mi fér bele a kapcsolatba, csak hogy ne érjenek meglepetések. És ne akarj mindenben tökéletes lenni, mert az nem garancia semmire, viszont rengeteg energiádat elviszi, hogy megfelelj egy másik embernek.

2020. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha Neked tenned kell azért, hogy ne lépjen félre a párod; akkor megette a fene az egészet. Eszembe sem jutna ilyet csinálni. Ha szeretem a társam; és vele vagyok, akkor szakítok, de félre nem megyek semmilyen szinten. F37
2020. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ugyanakkora esélye van annak, hogy én megcsalom, mint annak, hogy ő engem. Miért kéne nekem még is többet tennem érte, mint neki értem?

A kapcsolatunk nyitott, mindent megtudunk beszélni. Ha hiányzik valami, ha nem jó valami, ha félresiklani látszik valami, megbeszéljük és teszünk ellene. Ennél többet nehéz. Nem vagyok naiv, őszintén szólva én nem gondolom, hogy hűséggel le lehet élni egy életet. Egyik fél részéről sem. A kérdés csak az, hogy ezt ki hogyan tudja kezelni és ezáltal mi lesz belőle.

2020. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Önmagamat adom. Ha félrelép akkor félre lép. Nem egymásnak teremtettek.


Aki komolyan gondolja és illenek egybe nem félnek ilyentől.


És nem is erre kell fókuszálni, mert ez tömény félelem.

2020. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!