Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy autós oktató szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy autós oktató szexuális viszonyt folytat egy tanulójával (aki nagykorú), jár (hat) valami következménnyel az oktató számára, ha kiderül?

Figyelt kérdés

Gondolok itt esetleg pl. az autós iskola "szabályzatának" megsértésére, ha van ilyen. Ezért elküldhetik pl. a munkahelyéről, ha megtudják?

Veszélybe kerülhet ezmiatt az oktatói engedélye?

Esetleg törvényi szabályozás van erre és felelőségre vonható miatta jogilag?

Vagy csak erkölcsileg és morálisan elítélendő?


2020. febr. 3. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanár - nagykorú diák viszony azért más, mert ott a tanár állapítja meg az érdemjegyeket, tehát elvileg a kapcsolatuk hatással lehet az elért eredményekre.

Egy autósiskolai viszonyban ez nem számít, hiszen a vizsgabiztos fogja elbírálni a tanuló tudását.

2020. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Van pá érthetetlen dolog az életben, az egyik ilyen számomra az autósoktatok kapossága, nagy részük tök átlagos, középkorú, pocakos családapaként k.rogatja le a huszonéves tanitványait..
2020. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es


Valóban így van, gondolom az “áldozatok” többsége apakomplexusos, abból meg rengeteg van.

2020. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabályellenes, nem törvényellenes.

Erkölcsileg sem ítéli el senki, nem is értem, hogyan jut ilyesmi eszedbe. A kutyát nem érdekli.


Amúgy te autóvezetést tanuló lány vagy, akinek nagyon bejön az oktatója?

Vagy fiú, aki oktató akar lenni, hogy így tegyen szert barátnőre?

;-)

2020. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Nekem az oktatóm mesélte más fickóról, hogy külön lakást tart fenn azért, hogy oda vigye a tanítványait "óra után". Meg olyanról is mesélt, aki szinte csak fiatal, csinos lányokat vállal, okkal.

Szerintem csak akkor van belőle következmény, ha családos az oktató, és otthon kiderül; esetleg több tanítványt részesít ilyen "továbbképzésben", és azok szereznek tudomást egymásról.

Máskülönben aki jogsizik, az elvileg már elmúlt 16, a többség 18 is, szóval legfeljebb a lány apjától kell tartania a oktatónak.

Mellesleg számomra is fura, milyen kapósak, de biztos van benne valami az apakomplexussal, amit említettek feljebb.

2020. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felénk annyira nem azok szerintem... Bár a felhozatal sem túl jó.
2020. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két felnőtt ember viszonya, ők döntik el.
2020. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!