Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik arra vágynak, hogy kitartsanak egy nőt?

Figyelt kérdés
A barátomnak meglett a diplomája, emiatt jó állást kapott, vett egy új autót. Rengeteg férfi van, aki panaszkodik, hogy a nőjük ATM-nek nézik őket, nála meg mintha pont fordítva lenne és arra büszke, ha drága ruhákban járathat, és ő fizet a kasszánál, de lehetőleg látványosan vagy ha cipelhet ide-oda. Diplomás, felnőtt nő vagyok, de az utóbbi hónapokban olyan olcsónak érzem magamat, mint akit megvásároltak.
2020. febr. 4. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
ez a fétise,beteg szegényke...
2020. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Mér nem fizetsz te néha vagy cipeled te is?

Ja mert a lányoknak ez nem jut el az agyukig, tisztelet a kivételnek.

2020. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Elvileg az a dolga a férfinak hogy eltartsa a családját, nincs ezzel semmi gond. Bizonyáa neked is ugyanúgy megvan a saját dolgod ebben a kapcsolatban.
2020. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert nem hagyja. Ha kell nyilvánosan kimondja, hogy én most többet keresek cica, hadd fizessek én. Vagy látja, hogy húzom a kártyámat és gyorsabban odaérinti.
2020. febr. 4. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:
nagyképű most nagyon,elszállt,mister arc...
2020. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Hát figyelj ha neked ez baj add nekem majd èn megbecsülöm ;)
2020. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő arra vágyik, hogy elismerd.
2020. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Te tiszta dilo vagy. Legyszi ha leszel olyan hülye, hogy elhagyod add már meg a számát. :) nekem meg mindig a barmok jutnak, akik rám akarnsk egyből költözni, hogy ne kelljen albit fizetniük, meg még egy kávéra sem hivnanak meg, de azért én főzzek vacsorát. Becsüld meg és örülj neki. Esetleg néha lepd meg te is egy elmennyel kettotoknek ha ennyire zavar, hogy ő fizet
2020. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az újdonság öröme.Végre megvan a diploma,autó és szeretné bebizonyítani, hogy milyen férfias.Szerintem nincs ezzel baj ésszerű keretek között.

Ha majd azt mondja, fogd be a szádat cica, mert ezt meg azt az én adtam és te befogod, sőt megkérdezed hogy pontosan hogy is tartsd a szád, akkor tényleg olcsó leszel.De addig nem.

2020. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyen fogd be cica-stílusa van, hanem ilyen passzív-agresszív, "éncsaknemakaromhogybajodessen" stílusa van. Annyira gyerekstátuszban érzem magamat.
2020. febr. 4. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!