Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik arra vágynak, hogy kitartsanak egy nőt?

Figyelt kérdés
A barátomnak meglett a diplomája, emiatt jó állást kapott, vett egy új autót. Rengeteg férfi van, aki panaszkodik, hogy a nőjük ATM-nek nézik őket, nála meg mintha pont fordítva lenne és arra büszke, ha drága ruhákban járathat, és ő fizet a kasszánál, de lehetőleg látványosan vagy ha cipelhet ide-oda. Diplomás, felnőtt nő vagyok, de az utóbbi hónapokban olyan olcsónak érzem magamat, mint akit megvásároltak.
2020. febr. 4. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Férfiként sosem várom el, hogy a lány fizessen...hencegni nem szoktam a pénzemmel, sőt nem is látszik rajtam, hogy jó a fizetésem mert nekem nem annyira fontos.

Nekem jól esik amikor a lány elismerően azt mondja, hogy mindig én fizetek és hagyjam, hogy elmenjünk valamerre ahol ő fizet. Természetesen ez jól esik nekem is mert látom, hogy érdekli és meg szeretné hálálni...nameg ő is boldog, hogy viszonozhassa. Szerintem te is hívd el akár egy drágább romantikus vacsorára és már az elején mond el, hogy te szeretnéd meghívni őt.

Ha egy férfi szeret akkor azt szeretné, hogy boldog legyél. Lehet nem vette észre, hogy túlzásba vitte. Nameg az is közrejátszik, hogy hírtelen lett jó fizetése és ezért szabadabbnak érzi magát...olyasmiket is megvehet amire eddig nem volt pénze. Ez idővel elmúlik, mivel hozzászokik a "módosabb élethez". Próbáld érzékeltetni vele, hogy neked nem annyira fontos a pénz. Neked ő fontosabb mint a vagyona.


Csak az olyan férfi vágyik arra, hogy eltartson egy nőt akinek egyébként nem lenne senkije...ilyenkor jobb a fizetett nő mint a magány.

2020. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26%
Na az aranyásó krvk is hozzászóltak:) Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem egy picit van benne egy szülő-gyerek alá és fölérendeltség, talán így érzi azt, hogy gondoskodhat rólad. Biztos vagyok benne, hogy csupán jóindulatból csinálja, mert szeret és így fejezi ki. Én is hasonló vagyok, egyéb más módszer mellett.
2020. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!