Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz, ha a lány akit imádtok 9 hónapja, nem enged el titeket alkalmanként iszogatni?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok vele. Én annyit kértem, hogy mehessek el (egyedül) meginni egy koktélt valahová. Rá vágta, hogy NEM! Illetve mondta, hogy amikor össze fogunk költözni, havi egy alkalmat fog engedni, hogy elmenjek mondjuk haverokkal egy sörre.

2020. febr. 4. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se, de engem nem is korlátozna a párom, bár én nem járok iszogatni, de az én felfogásom szerint nem járja, hogy megmondjuk hova mehet a másik és mit csinálhat.
2020. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ott a pont.
2020. febr. 4. 22:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Várjunk már... Mi az, hogy nem enged? Mert mit csinál? Mondja el, hogy ezért és ezért zavarja. Oké. Mondja el, hogy rosszul esik neki és nem szereti. Oké. De ki ő, hogy ne engedjen bármit is?
2020. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Hát nálam ennél a kijelentésnél repült volna a csaj! Hamarabb kidobtam volna, mielőt elgondolkozom rajta! Hagyd ott és ne költözz vele össze. Volt ilyen barátnőm, pokol volt soha nem engedett sehova, ha megtudja hogy elmegyek szexmegvonással zsarolt, komolyan mondom neked, az ilyen csajok zakkantak és már már lelki terrorban tart...Az imádat meg elmulik tönkre tudja ba..na szóval tenni ez a hozzáállása és idiótasága! Lehet neki nincsenek barátai de ez az Ő baja...egy ilyen lány meg sem érdemel téged! bezséljétek meg, hogy neked igen is fontos és nem vagytok ti egymáshoz kötve mit képzel, hogy nem enged el? Ki az atyaúristen ő? Te mikor mondtal olyat neki, hoyg nem mehet ide vagy oda? - Soha... vagy megbeszelitek és elenged oda ahova menni akarsz met egy kapscoalt bizalmon alapul és ha ez ninsc meg akk megette a fene vagy a következő 9 hónapot már nélkuled fogja tölteni! Találsz jobb nomálisabb lányt! Tőle scak jobbat találhatsz!
2020. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem vagy a tulajdona meg nem is az anyád...Azt csinálsz és oda mész, ahova akarsz. Én azért is elmennék és letojnám, mit gondol. Ha meg valami zavarja, üljük le és beszéljük meg, de tiltogatni biztos nem fog, nem ovis vagy, hanem felnőtt ember.
2020. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igyekszem vele mindent megbeszélni, de nagyon nehéz természet, ezt ő maga is elismerte. Tipikus kattogós, ideges típus. Aztán jön a jó öreg "te is" szöveggel. Barátnője van egyébként, igaz csak egy olyan akivel komolyabban tartja a kapcsolatot. De amikor ő vele megy valahova, persze nem szólok semmit sem. Nagyon rosszul esett mikor mondta, hogy ő, barátnője és a párja egy szobában fognak így hármasban aludni, de elengedtem, mert neki fontos, azt hajtogatta. Én lánnyal nem találkozhatok, nem is beszélhetek, mert ő bennük nem bízik. Persze akkor bennem sem szerintem, hiába mondja, hogy de. Az össze költözést erősen fontolóra veszem egyébként...
2020. febr. 5. 00:19
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A nem engedèst màr az elején meg kellett volna gátolnod és jelezned ez nem a te jövőképed...
2020. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, velem ilyet nem csinálhatna a párom, ahogy nekem se jut eszembe, hogy "ne engedjem el" valahova. Óvodás viselkedés.
2020. febr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem enged el. Ne legyél màr papucs. Ha nekem valaki ilyet mondana, páros lábbal rúgnám ki az ajtón, pedig nő vagyok. Férfiként meg legyen már annyi eszed,hogy ne valami kóbor p*nci mondja meg 9 hónap után,hogy hova mehetsz. Ennyit egyik nő sem ér.
2020. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy papucs vagy
2020. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!