Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz, ha a lány akit imádtok 9 hónapja, nem enged el titeket alkalmanként iszogatni?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok vele. Én annyit kértem, hogy mehessek el (egyedül) meginni egy koktélt valahová. Rá vágta, hogy NEM! Illetve mondta, hogy amikor össze fogunk költözni, havi egy alkalmat fog engedni, hogy elmenjek mondjuk haverokkal egy sörre.

2020. febr. 4. 22:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Jo nagy labtorlo vagy.:D mi jon ezutan, nem beszelhetsz anyaddal mert no?
2020. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot neked akkor, sok jóra nem számíthatsz!
2020. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az ilyen lány örök életére ilyen marad?
2020. febr. 5. 22:44
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen marad. Menekülj!
2020. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sörözne a haverokkal ok, de mi a fenéért akarna bárki is elmenni egyedül meginni egy koktélt! Túl sok amerikai filmet nézel.
2020. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Bár nő vagyok, de ez nem normális. Mit imádsz benne? Annyira nem lehet jó az ágyban, hogy bezárjon és a tulajdona legyél!

Amúgy meg nyugodtan tiltsd meg neki, hogy találkozzon mással, így fer.

2020. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te ott rontottad ek hogy kerted hogy elmehess. Miert? Az anyukad? Miert kered? Megmondod h mesz a haverokkal inni es kész. Ne legyél már papucs.
2020. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ilyen marad, nem normálisak ezek az emberek. Ha nincs bizalom egy kapcsolatban megette a fene. Bár az ilyen lányoknál nem ettől függ, minden férfival ezt csinálják aki hagyja. Menekülj szerintem. (nő vagyok)
2020. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
En orultem amikor azt mondta, hogy csak 1et vagy egyet se jatszhatok napont a gep elott, mert rengeteg idot elvett az eletunkbol munka es egyetem mmellett. Orulok hogy a szerelmem figyel ram es jobba tesz. Errol szol a parkapcsolat. Nelkule nem lettem volna menedzser ilyen fiatalon.
2020. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amit mondott a nokrol szamomra az is trivialis es logikus, de lenyeg a lenyeg, teljesen mas ertekrenddel rendelkeztek. Innentol rajtatok mulik.
2020. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!