Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy 2 gyerek tényleg ennyire "taszító"? Ha elolvastad kapok tanácsot vagy véleményt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hagyott itt minket apuka,azóta voltak próbálkozásaim férfiak terén,de mind egytől egyig alkalmi kapcsolatot akart-én ebből nem kérek,egyszer mentem csak bele,mert már nagyon vágytam rá,hogy valakihez hozzá bújhassak,valakit "szerethessek"!Mostanában is volt egy alakuló kapcsolatom,az elején a pasi akarta jobban,a végén én,és az lett belőle,h "maradjunk inkább barátok",neki ennyi elég,ő nem akart megbántani,mert csak beszélgettünk(de nem így volt,hanem volt csók is,csak a végén mikor ő fordult 180°ot,akkor volt beszélgetés,előtte napi 40 sms,meg találkoztunk,az ő szavaiból akkor az jött le komolyan gondolja,és pofára estem ISMÉT:(:(:(:(:()

Nagyon nagyon el vagyok keseredve!Kérlek adjatok tanácsot!:


2010. júl. 23. 06:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te vagy taszító a férfiaknak hanem a helyzet csak erre később jönnek rá.De "ha kell a tehén keljen a borjú is" tartja a mondás!Felelősséget nem akarnak csak egy laza kapcsolatot.
2010. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Korodat nem írtad le, és tudom, hogy illetlenség rákérdezni, de világosabb lenne a helyzet, ha azt is tudnánk.

Sajnos a legtöbb pasi nem akar egyből egy családba beugrani, amúgy is, a legtöbb férfi sokkal éretlenebb az apa-szereple, mint a nők az anyai szerepre.

2010. júl. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

23 éves vok.Akiről írtam,h komolynak indult és barátságot akart,ő 36éves,és neki is van 2 gyereke!Vele se tudom,h hol rontottam el,és miért változott meg:(

Én nem apát keresek a gyerekeimnek,van nekik apjuk!

2010. júl. 23. 06:58
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
most le fogsz pontozni, de sebaj. nekem az a véleményem, hogy talán jobban meg kellett volna válogatni, hogy kinek szülsz gyereket akkor nem hagyott volna ott, és most nem kellene siránkozni, amit megértek. de ilyenkor már késő bánat. tudod egy férfi sem szeretné felnevelni más gyerekét, mert nem a saját vére. jobb esetben találsz valami balekot. most nem segítettem semmit, de ez a véleményem, bocs ha nagyon őszinte voltam.
2010. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem apát keresel, de a 2 gyermek láttán a pasik akármit mondasz, nagy többségük ezt fogja hinni.

A 36 éves pasi meg lehet, hogy csak kalandot keresett? Vagy nem tudom. Azért 13 év különbség okozhat gondokat.

Egyébként - bocsáss meg - szívesen megismernélek, de nem akarlak áltatni, egyelőre csak barátilag.. ha gondolod...

2010. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna elválnod talán? Amúgy pedig a gondolkodásodban van hiba. Ha valakivel párkapcsolatot akarsz,annak nem csak a párodnak kell lennie,hanem a gyerekeid apjának is! A kettőt nem lehet elválasztani,ha a gyerekeid nem az apjukkal élnek,hanem veled.

Kevés férfi vállal egy nő mellé még 2 gyereket is. Ez nagy felelősség,nemcsak a férfinek,hanem neked is.

Nem te vagy a legfontosabb,hanem a gyerekeid.

2010. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Dehogy pontozok le senkit!!!Nem ezért írtam ki a kérdést,hanem hogy kapjak negatív és pozitív véleményt-tanácsot is!

A 36évessel nem történt semmi,még az elején megbeszéltük,hogy semmit nem sietünk el,nehogy miatta engem beszéljenek ki-ezt ő mondta(egy faluba lakunk,ezer éve ismerjük egymást)!Viszont sztem ő titkon még a volt párját szereti,mert "lecserélték egy fiatalabbra" és a nő hagyta itt,vitte el a 2 gyereket-ezt oda is mondtam neki,mert ép kéz láb magyarázatot a változásra nem kaptam,még számot is cserélt,hogy olcsóbban,illetve ingyen tudjunk beszélni

Utolsó,nyugodtan írhatsz privátot,mert nem értelem mit szerettél vna mondani:)

2010. júl. 23. 07:08
 8/21 A kérdező kommentje:
Bocsi,utolsó előtt írj privit!
2010. júl. 23. 07:09
 9/21 A kérdező kommentje:
7:05-ös,nem értem,h h elválnom?Az apa elment,megesküdve nem voltunk,ő lecserélt minket,a kislány szokott nála lenni,és mondja is h apának van ...ja(akivel él,ő neki van már egy nagy fia!)Szegény lányomat ilyenkor megkönnyezem,h h eshet neki az,h apának van másik "gyereke" is,és nem vele/velünk van,hanem velük éjjel-nappal!Mellesleg a fiára több mint 1 hónapja nem volt kíváncsi!
2010. júl. 23. 07:13
 10/21 anonim ***** válasza:
írtam privit...
2010. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!