Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor bennem van a hiba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bennem van a hiba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom. Mások egy csomószor mondják, hogy szép vagyok (az egyetlen külső hibám, hogy duci vagyok --> ez nem azt jelenti, hogy orbitálisan kövér, hanem hogy egy picit több fogni való van rajtam. :) ), mindig mosolygok, humoros vagyok és intelligens, nem dohányzom, nem iszom le magam a sárga földig, kb 3 havonta 1x járok el bulizni, vannak életcéljaim, nem csak úgy lézengek a nagyvilágban, hogy lesz ami lesz, stb... Ennek ellenére nincs barátom, pedig már nagyon szeretnék. Ami még idegesítőbb, hogy nagyon nem is akad jelentkező a korosztályomban, inkább az idősebb (25 év körüli) pasiknak jövök be, a velem egyidősek pedig csak egy kedves lányt látnak bennem, aki csak haver. Most akkor nekem kellene megváltoznom? A mai pasiknak mi a fontos egy lányban, mert ez már tényleg nem értem!?

Kérlek normálisan válaszoljatok, és bocsi hogy hosszúra sikeredett! :)


2011. nov. 3. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Nem benned van a hiba,hanem a mai társadalomba.
2011. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad! Egy szép, céltudatos csajnak tűnsz, ne törődj azzal, hogy kicsit ducibb vagy, valamelyik fiúnak pont ez tetszik. Ne akarj görcsösen barátot szerezni! Éljél nagy társasági életet, barátkozz sokat, aztán majd csak megtalálod a párodat. :D
2011. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első lány, aki ragaszkodik a vele egyidős fiúkhoz.
2011. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!