Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megviccelt a barátom, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megviccelt a barátom, de úgy érzem megalázott. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy tegnap este elvitt vacsorázni majd utána odavezetett egy parkoló kocsihoz, amiről tudta jól, hogy a kedvenc típusom. Nem vagyok nagy autób_zi de az a kisautó tetszik. Majd azt mondta, hogy tessék a tiéd. Én persze nem akartam elhinni, de el is hittem valahol belül, mert lassan egy éve vagyunk együtt és mivel egyébként van pénze a családjának talán úgy gondolta, nekem jár... Az ajtót nem tudtam kinyitni. Erre hangosan kiröhögött, hazugság volt az egész.

Itt nem arról van szó, hogy egy pénzéhes kis p_csa lennék, mert soha nem vártam senkitől, tőle sem hogy ilyen értékű ajándékot vegyen de még el is mondtam, hogy drága ékszerre sem különösebben vágyom. Viszont nem tudom ez mire volt jó, szemétségnek élem meg és rosszul vagyok tegnap óta. Nem tudom, hogy fogok-e tudni rá nézni a jövőben úgy mint eddig. Én reagálom túl vagy fogadjam el, hogy ilyen a humora?


2020. febr. 5. 23:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, hogy 9gagen ugyanezt a jelenetet láttam egy videón az elmúlt napokban. Nem magyarul beszéltek... :)
2020. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Bunkó, hagyd el.
2020. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Túlreagálod.
2020. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen túlreagálod, de ugyanakkor ez egy qrva szhar vicc volt. Nem azért mert bunkóság, hanem mert egy deka poén nincs benne. Olyan, mintha azzal viccelődnék, hogy matrica. Ugye milyen vicces? Matrica! Hehehehehe...
2020. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Ilyet szerintem csak olyannal csinál meg valaki, akit egyáltalán nem szeret.
2020. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem reagálod túl.Dobd ki azt a szemét kis köcsögöt!
2020. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez marha nem volt vicces! Dobd ki
2020. febr. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van olyan autó amire vágyom de ha a párom mondaná csak úgy random a semmiből egy idegen helyen, hogy tessék ez a tiéd hát nem mennék oda egyből nyitogatni az ajtót 😀 Néznék rá, hogy na jolvan nagy poén.
2020. febr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Jó nagy bunkó a pasi. Eleve össze se jövök ilyen stílussal, mert azért az látszik ha valakinek bunkó a humora. Ez nem is humor, nem is tudom hogy micsoda. Barom, otthagynám.
2020. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Tèny, hogy ez nagy bunkóság volt, lehet, hogy affèle tesztnek is szánta, hogy elfogadnád-e....

De valahol az is gáz volt, hogy elhitted ès elkezdted nyitogatni. Mert a majdnem egy èv szinte semmi egy ilyen drága èrtèkű ajándèkhoz, pláne, hogy nem is ő, hanem a szülei finanszíroznák.

2020. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!