Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek rosszul esne, ha soha, semmilyen ajándékot nem kapnátok a párotoktól?

Figyelt kérdés

Beszélgettem néhány párkapcsolatban élő lánnyal és azt mondták hogy még nem kaptak ajándékot és a pasijuk a valentin napot is fikázza,mert hogy kötelező adni ajándékot szinte. Viszont az év többi napján sem kapnak ajándékot.


Nektek rosszul esne,ha soha nem kapnátok ajándékot? Nem gyémánt órára gondolok nyilván,hanem virág,csoki stb,néha kis figyelmesség.


2020. febr. 6. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
én örülnék neki, de sokkal többen vannak akik elvárják vagy legalábbis nehezményezik, ha sose kapnak.
2020. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem. Ki nem állhatom az ajándékozást, szóval ha valakinek ez a szeretetnyelve, azzal nem illünk össze. Nálam a figyelmesség nem az ajándékozásban mutatkozik meg, hanem az apró, hétköznapi kedveskedésekben.
2020. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Osztom a 2-es válaszát.

Mi se ajándékozgatjuk egymást a párommal, mégis nagy szeretetben vagyunk 21 éve.

Felnőtt ember már megveszi magának, amire szüksége van, vagy amire vágyik, nem ezen múlik a szeretet, a figyelmesség.

2020. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Ők választották a pasit, szóval nem tudom őket sajnálni, ez kellett nekik. Persze ha valaki ajándékoz az meg egy nyálas lúzer és elhajtják, haha.
2020. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem rosszul esne, igen. Nem várom el, de örülök az apró figyelmességeknek.
2020. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen, rosszul esne. Nem kell, hogy drága legyen (sőt, az sem kell, hogy pénzbe kerüljön,jo az is, ha maga csinálja) de az apróbb ajándékokkal könnyebb emlékezni a szép emlékekre.
2020. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mivel én magam nagyon ajándékozós és meglepis vagyok. Én főleg ezzel mutatom ki a szeretetem és egyben élem ki a kreativitásom, és valahol vágyom rá, hogy így (is) szeressenek. Szerencsére ezt most megkapom a sok ölelés, csók, közelség és figyelmesség mellé, de volt olyan kapcsolatom, amikor mást értettük szeretet alatt...
2020. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen különböző ünnepekre adott túlárazott szaroknak semmi értelmét nem látom. Eleve a fizikai ajándéknak sem. Ezt a követelőzést sem szeretem. Elképesztő, hogy milyen hisztit le tudnak vágni azért, mert nem lett mit mutogatni instagramon, hogy jaaajjj de romi de szereti őt a párja. Főleg mert általában semmi kölcsönösség nincs a dologban, csak elvárások a másik felé.

Mi semmilyen ünnepre nem ajándékoztunk sosem, ha valamibe pénzt ölünk az inkább közös program. Meglepjük egymást dolgokkal de ezeket én nem hívnám ajándéknak mert annyira természetes, hogy ha boltba megyek akkor vásárolok a páromnak is.

2020. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Inkább örülnék neki. Nincs igényem ilyenekre.
2020. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Igen, rosszul esne. Nem szeretem, ha túl lusta és smucig a párom ahhoz, hogy évente pár alkalommal örömet szerezzen nekem.
2020. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!