Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotoktól nem kapnátok karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, én készültem ajándékkal, de tőle nem kaptam semmit. Mondta még régebben, hogy nem szeret ajándékozni, de azért legalább valami kis apróság jól esett volna. Jogos, hogy rosszul esik?
2017. dec. 24. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Szarul esne... Egyetértek veled

A karácsony pont egy olyan ünnep ahol nem leszarom tablettán kéne élni.

2017. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Örülnék neki. Nem szeretek ajándékot kapni senkitől sem, főleg tárgyi ajándékot nem, s főleg nőtől nem.
2017. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Utálok ajándékot kapni. Szívesen adok, és nem azért adok hogy viszont kapjak. Egyébként sem számítok sosem ajándékra, így talán ha kapok is jobban esik, mintha számítanék rá. De mondom, nincs rá szükségem, semleges érzés ha nem kapok. :)
2017. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Így rosszul esne, de ha előtte megbeszéltük volna hogy nem ajándékozunk annak örültem volna. A párommal idén is úgy volt hogy nem ajándékozunk aztán mégis vettünk egymásnak egy kis apróságot (én parfümöt vettem neki, ő meg egy gél lakkozásra fizetett be).
2017. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha megbeszéltük volna, hogy nem adunk, úgy oké lett volna, de nem beszéltünk ilyesmiről, így egyértelmű volt számomra, hogy adunk...
2017. dec. 24. 21:27
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

A leglazacabb


Akkor gondolom anyádtól sem fogadtál el soha semmit...félelmetes ez a fajta elvakult nőgyűlölet.

2017. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Rosszul esne.


22/N

2017. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Úgy nagyjából semmit. Nálunk a családban nem az ajándékokról szól ez az ünnep sem. Arról meg pláne nem, hogy ki is tegyük a sok szart faszbúkra.
2017. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Én azért adok, mert nekem az jól esik, szeretem a mosolyt látni az arcukon, nem azért adok, hogy én is kapjak valamit cserébe. Páromnak is vettem ajándékot, meg 2 barátomnak is vettem kis apróságot. Tőlük én nem kaptam semmit sem, kivéve a mosolyukat és boldogságukat, ami nekem sokkal többet jelent egy kacatnál. Ez a veszek valamit csak mert ő is vett nekem valamit szerintem egy rossz dolog.
2017. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonykor hogy volt? Ha akkor ajándékoztatok, és most se mondta hogy nem akar, akkor jogosan esik rosszul, mert számítottál rá, készültél neki.
2017. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!