Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek rosszul esne, ha soha, semmilyen ajándékot nem kapnátok a párotoktól?

Figyelt kérdés

Beszélgettem néhány párkapcsolatban élő lánnyal és azt mondták hogy még nem kaptak ajándékot és a pasijuk a valentin napot is fikázza,mert hogy kötelező adni ajándékot szinte. Viszont az év többi napján sem kapnak ajándékot.


Nektek rosszul esne,ha soha nem kapnátok ajándékot? Nem gyémánt órára gondolok nyilván,hanem virág,csoki stb,néha kis figyelmesség.


2020. febr. 6. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a karácsonyt és szülinapokat leszámítva nincs ajándékozás. Ha nőnap előtt hetekig emlegetem, hogy amúgy más nők szoktak virágot kapni, akkor esetleg nőnapra kapok egy csokor virágot, de ennyi.

Nekem nem hiányzik és nem esik rosszul. Tudom, érzem enélkül is, hogy szeret, törődik velem más egyéb apróságokkal, amik nekem is sokkal fontosabbak.

2020. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. A szeretetnyelvek közül az ajándékozásra van a legkevésbé szükségem, nyilván egy jól kigondolt ajándék évi egyszer-kétszer jól tud esni, de amúgy simán megvagyok nélküle. A Valentin-napnak meg amúgy sem sok értelmét látom, ha szeretem a párom, azt az év többi 365 napján is ki tudom mutatni, nem értem, miért kell erre egy külön ünnep giccses csokibonbonokkal és társaikkal...
2020. febr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rosszul esne. Elsősorban az együtt töltött idő a fontos számomra, de szeretem a kis figyelmes ajándékokat. én is megszoktam lepni a párom.
2020. febr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!