Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon érzelmes srác vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érzelmes srác vagyok. Ez hatalmas probléma?

Figyelt kérdés
Nem egyszer csalódtam már és úgy gondolom ez miatt.. 17F
2011. máj. 6. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor neked elég nagy probléma.
2011. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem az, csak ha olyat találsz aki nem szeret. Én örülnék egy érzelmes srácnak. Szerintem ne éld bele magad túlságosan hamar a dolgokba. Próbáld meg kívülről nézni a helyzeteket hideg fejjel. Viszont ha találsz olyat aki szeret akkor ne fogd vissza magad.... ;)


19/l

2011. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem
2011. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
DE azért el ne sírd magad.,
2011. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha jól nézel ki, akkor ezt imádni fogják benned a csajok. Ha nem, akkor csak kiröhögnek miatta.
2011. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj érzelmes lányokkal, ne divatmajmokkal.
2011. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az utsónál a pont! :D
2011. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mit takar. Én szeretem ha egy fiú határozott és megvéd ha kell. Olvastam itt olyat gyakorin hogy egy srác olyan lányt keres aki vigyáz rá akihez hozzábújhat ha valami bántja. Ez szerintem szánalmas. Egy férfi álljon meg a lábán aztán négy fal között már lehet érzelmeskedni :D
2011. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Előzőnél pont ez volt a gond hogy nagyon kitárulkoztam és jol ráb*sztam. Mostaninál meg úgy érzem, látom is rajta hogy nagyon szeret. Mintha lelkitársak lennénk. Szal akkor ezzel nincs baj. köszi a választ


ma 14:47:jol nézek ki, eléggé:DD köszi a választ


ma 14:51 Erre törekszem mostmár, köszi..


utolsó válaszoló: ennyire nem vagyok érzelmes, csak könnyen megbánthatnak tul komolyan veszem a dolgokat.. kb ennyi köszi a választ

2011. máj. 6. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs semmi probléma :) Ez még nem gázos :D Csak ne legyél olyan m,int egy hisztis hercegnő :) XD
2011. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!