Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van szerepe egy párkapcsolatban a szexnek, illetve a szex minosegenek?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, mennyire folyásol be másokat a párválasztásban a szex.

Ha nagyon jól elvagytok a pároddal, jól működik a kapcsolat, érzelmek is vannak, de az ágyban nem vagytok megelégedve a másikkal, másra vágytok, nem vagytok egy hullámhosszon, az döntően befolyásolná a kapcsolat sorsát?

Vagy

Ha szenvedtek a kapcsolattal, rengetegszer szakítottatok majd újra összejöttetek, sok veszekedés, de az ágyban tökéletesen együtt müködtök, mindkettőtöknek a mennyország a másikkal lenni, minden veszekedést ezzel simítotok el, minden szakításnak az a vége, hogy napokon belül az ágyban köttök ki, mert ott annyira megvan a szikra, filmbe illő az egész, tényleg minden tökéletes az ágyban (de csak ott), látnátok jövőjét a kapcsolatnak?


Én férfi vagyok, de számít/érdekel mindkét nem véleménye.



2020. febr. 8. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nő vagyok, nálam a szex a legutolsó a listán
2020. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ha az egyik nagyon szereti a másikat, akkor is vele marad, ha nem jó az együttlét, vagy mindenképp törekednek rá, hogy megoldják.
2020. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem így működik. Minőségi kapcsolat kell, ahol működik a szex is. Ennyi, aki megalkuszik csak az egyikkel, az ne picsogjon. Olyan nincs, hogy kötelező benne maradni.
2020. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettőnek működnie kell. Ha nem jó a szex, idővel az elégedetlen félnek elege lesz és kívülről keresi a jó szexet. Ha pedig jó a szex, de állandó a vita, az előbb-utóbb a jó szexet is megmérgezi.
2020. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Férfiként írom:


barátnőmmel erről már rengeteget beszéltünk őszintén a másiknak, és amit ismerősöktől megtudtunk (én a pasi ismerőseimtől, ő a lány ismerőseitől), azok alapján kb az szűrhető le, hogy egy nőnél az esetek túlnyomó többségében a szex egy kapcsolat működése szempontjából sokkal kisebb súllyal bír mint egy pasinál.


Pl.: a nem elégséges alkalmú szex rendszerint a pasikat borítja ki, nők erre kevésbé érzékenyek. Talán tényleg csak a nagyon nagy libidójú nők érzékenyek a kevés és minőségileg is rossz szexre.

A nők többségénél akár a havi 1-2 alkalomig is korlátozódhat, mert nincs rá akkora igénye (talán tényleg csak akkor zavar egy átlag nőt a szex hiánya, ha már hónapok óta nem kapja meg. De elképzelhető hogy akkor is inkább a párja figyelmének a hiánya zavarja, és nem konkrétan az aktus hiánya).


Ez van. Az átlag pasi agy szexközpontúbban lett bedrótozva az evolúció során. Érthető okokból.


A nőnek a kapcsolatban az első 5 helyen kb ez áll prioritásban:


1.: Figyelem ami csak rá irányul

2.: Figyelem ami csak rá irányul

3.: Figyelem ami csak rá irányul

4.: Férfi kisugárzása, erős jellem, határozottsága

5.: Testi vonzalom

2020. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Amellett, hogy egyetértek az #5 válaszával (főleg a listával :D ) nagy átlagban, nekem személy szerint fontos a szex, sőt, de nem egyedüli feltétele a kapcsolatnak. Részemről mindent vagy semmit a felállás kapcsolatokban, ha jó minden más, de a szex nem, vagy fordítva, akkor semmi értelmét nem látom folytatni a dolgot.


Tehát a másodikként felvázolt eset részemről legfeljebb egy barátság extrákkal, egy tartós szeretői kapcsolat lehetne, maximum, de a párkapcsolatot semmiképpen sem erőltetném így, ilyen formában. Voltam ilyen kapcsolatban, tulajdonképpen csak a kezdeti időszak volt a nehéz szakítás után, de vettem magamnak egy dildót és akárhányszor eszembe jutott az exem, megoldottam magamban a kérdést, onnantól meg már nem volt probléma, nyugodtan tovább tudtam lépni, tiszta lappal kezdeni.

Az első esetben is már volt részem. Lassanként a rossz szex (illetve úgy an-block a szex hiánya) elérte nálam, hogy megszűnt a vágy, a vonzalom, a szenvedély, és ezáltal a szerelem is. Lassabb halál ez, mint a második esetben, de tartósabb. Jól kijöttünk, minden stimmelt papíron, mégis inkább barátok voltunk, mint szerelmi partnerek, ennek így semmi értelme nem volt, legalábbis számomra. Bizonyára vannak, sőt, tudom, hogy vannak, akik leélnek így egy életet, én nem ez a típus vagyok.

2020. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem igazán érdekel a szex. Azt nem mondom, hogy aszexuális vagyok, de ha egyáltalán nem lenne, engem nem zavarna, ugyanis nem szexpartnert keresek, hanem társat, akivel egy életet le lehet élni.
2020. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahol a szex jo, ott gyakran az megkopik es mas nem marad. Hosszutavu egyutteles el az nem lehet elsodleges szempont.

Viszont pont otven fele nokent kapott el a gepszij. Derult egbol olyan libido es vagynak, mint sose es nem akarok roluk lemondani.

Valsag. O jobban szeret engem depressziosan osszekanalazni, mint hogy elhagyjam. Mindent tud mar. De a nyitott hazassagba hetvenszer bolintott ra, megse erti, hova akarok elindulni. Szinte keptelen vagyok felrelepni. Direkt nem erzelmi szal, nem komoly a tervem, de nem eleg igy se.

Tehat kartyavarkent omlok ossze, vagy en, vagy a hazassagom. Gyerek ninxs. En szivem szerint mennek.

2020. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!