Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátnőm nem szexel velem, amióta kiderült egy szexuális traumája?

Figyelt kérdés

Mindig is tudtam, hogy a barátnőm lefeküdt érettségi után, a bankett rendezvény után egy tanárával. Annyit tudtam, hogy a barátnőm ivott kicsit, a tanára pedig felajánlotta, hogy hazaviszi, majd szexeltek a kocsiban. A fószer mászott rá, teljesen váratlan volt, a barátnőm nem kívánta, de hagyta, nem mondta egyszer sem, hogy ne.


Viszont, pszichoszomatikus eredetű fejfájás, hasmenés, szívdobogásérzés miatt jár pszichológushoz egy ideje.

Mostanság történt meg, hogy átbeszélték a tanárával történt esetet, és átkeretezték úgy, hogy tulajdonképpen az nemi erőszak volt, csak tagadásban élt a barátnőm. Azóta ebben él, és nincs kedve velem szexelni hetek óta. Azt mondja, időre van szüksége. Pedig együtt vagyunk 2 éve, és eddig gond nélkül szexelt velem és bármilyen extrém dolgot bevállalt.

Ti komolyan tudnátok venni ezt az egészet?


Ő 23/L én 24/F


2020. febr. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan. Sok fiatal lány rettentő felelőtlen manapság, még akkor is ha nem feltétlenül buta. Sokan tagadják a felelősség legapróbb csíráját is. Ők mindig áldozatok. Ha pedig konkrétan áldozatok akkor full tagadás. Ezt felszínre hozta az agyturkász, amivel kénytelen volt szembesülni és nem téged utál, hanem magát. Ha szereted adj neki időt és éreztesd vele, hogy támogatod. Ha nem változik hosszútávon akkor ez ennyi volt.
2020. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem párterápia keretében lenne érdemes szakemberrel átbeszélni ezt a dolgot.
2020. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

A leírtakból nem volt nemi erőszak.

Ès milyen pszichiáter beszèli be a páciensnek, hogy amúgy tèged megerőszakoltak?


Èrdekes ez eddig nem volt semmilyen hatásal rá èvekig majd most lesz?


Nekem ez a sztori nem áll össze, nem lehet ez csak egy kifogás?

2020. febr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Hát nemtudom...nehéz ügy. Azt mondod a barátnőd bem akarta de nem is ellenkezett.

Ha azonban nem ellenkezett akkor nem feltétlen erőszak. De vajon miért nem ellenkezett? Mert reszeg volt es nem tudott? V mert nem akart? Utóbbi esetben felelőtlen.

Kinden esetre lehet trauma persze. Ha szereted akkor ne erőltesd ráa szex témát.

2020. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számomra a barátnőd storyja - túl a meghökkentőn - igen csak nevetségesen hangzik. Ha szereted, akkor tedd azt amit kér, hagyj neki időt, de magadban azért határozz meg valami időpontot, hogy meddig tartod magad rövidpórázon.
2020. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha azonban nem ellenkezett akkor nem feltétlen erőszak. De vajon miért nem ellenkezett? Mert reszeg volt es nem tudott? V mert nem akart? Utóbbi esetben felelőtlen."


Olvastam valahol hogy félelem miatt is lehet. Van az a mondás is, hogy kevésbé fáj ha hagyod. Bár csak feltételezem, nem voltam ilyen helyzetben, meg nő sem vagyok.


Írtad hogy mostanában beszélt a tanárral. Most döntötték el, hogy nemi erőszak volt. Tehát most tudatosulhatott benne csak igazán. Szerintem biztos nem könnyű feldolgozni egy ilyet. Ne legyél önző, ha időt kér adj neki. Ha te kernél időt valami miatt biztos te is elvárnád hogy kapj. Inkább olvass utána a neten hogy hogyan segíthetsz neki túltenni magát ezen. Mivel a párja vagy ennyit megtehetsz. Mindenkinek jobb lesz így, mintha ehelyett erőltetnéd a szexet.

2020. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!