Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Ezzel megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Ezzel megbántottam, de nem tehetek róla (? )

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy barátnőmmel együtt vagyunk - nem sok - 9 hónapja és elérkezett az idő, vagyis elérkezett VOLNA az idő, hogy "együtt" legyünk, legalábbis én így terveztem meg ő is csakhogy épp nemrég tudtam meg az egyik barátnőjétől, hogy már rajtam kívül volt egy pasival, vele feküdt le először. Tudom nem szép dolog, hogy mástól kérdezek ilyen dolgokat, de a legjobb barátnőjének úgyse hazudna soha nekem meg a barátnőm nem mondta volna meg, pedig volt ilyenről szó nem is rég, de most kiábrándultam belőle, nem tudom miért. Egyszerűen ilyen derült égből villámcsapás szerű dolog ez most.


Szóba hoztam és bevallotta végül is, hogy igaz de csak miután elmondtam neki, hogy a barátnőjétől tudom. Megmondtam neki, hogy nem tudok így már másként nézni rá csak egy egyszerű lányra, nem mozgat már és felvetettem neki azt is, hogy a másik palijával 2 hónap után már együtt volt, tehát felé nagyobb bizalommal fordult amit megint csak nem tudok hova tenni, úgyhogy mondtam, hogy felejtsük el egymást már nem szeretem amire teljesen kiakadt szegény nem is tudott szólni mert elsírta magát, tehát lényegében az együttlétből nem lett semmi és valószínűleg nem is lesz már, de most írt rám nemrég a barátnője, hogy ilyet hogy tudtam megtenni vele mikor még annál is jobb kedvű lány lett mint mikor az előző barátjával volt, ismerem egyébként a legjobb barátnőjét ezt is ő mondta el és megmondtam neki, hogy ne haragudjon de nem akarok már tőle semmit, viszont ami rossz az egészben, hogy azt is írta, hogy a barátnőm meg nem akar elengedni (már képletesen) és hogy nem bírja már egy percig se hogy ne sírná el magát.


Most értem én vagyok a rossz, de nem tehetek róla ha egyszerűen már nem tudok úgy nézni rá mint előtte, nem játszhatom meg magam nem is megy jól amúgy se, de most meg ez a nyomás ami rajtam van, csak mert túl ragaszkodó nem az én hibám mégis ezt én oldjam meg? Ti kiengesztelnétek vagy inkább zárjam le? Hogy ne sérüljön még jobban?



2020. febr. 8. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Hát figyelj, ilyen hasonló szituban már én is voltam. És nem tudtam én sem ugyanúgy tekinteni már a csajra.. Ez egyszerű kiábrándulás, van ilyen! Szerintem hagyd, ki fogja hevenri főleg hogy semmi nem volt köztetek, ez amolyan lányos hiszti most. Hagyd. Ha már nem érdekel egyszerűen nem foglalkoztat mert kiábrándultál belőle akkor ez van az élet megy tovább. ;)
2020. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Ha egy ilyen, azért lényeges kérdésben hazudott, akkor mi a garancia másban nem fog ugyan ilyen hosszú időn keresztül? Vagy elhallgatni dolgokat.


Teljesen érthető az álláspontod, ne érezd úgy, hogy ne lenne jogos a kiábrándulásod.

És nem is azért, gondolom, mert nem veled volt/lesz elsőnek együtt, hanem mert nem mondott igazad.

2020. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Ne érezd magadat kellemetlenül az érzéseid miatt.
2020. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen miatt kiábrándultál belőle, akkor soha nem is szeretted igazán. Nem tudom mennyi idős vagy, nekem ez olyan tini viselkedésnek tűnik.
2020. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Tessék??? Nem is értem a dolgot, az a bajod, hogy nem szűz? Vagy iszonyatosan korlátolt vagy, vagy pedig 14 év körüliek lehettek. De akkor meg nem a “felnőtt párkapcsolatok” kategóriában van a helyed. Mert azt nem tudom elképzelni, hogy felnőtt férfi vagy és ez a bajod. Vagy azt gondoltad, hogy mindenki neked tartogatja a szüzességét?
2020. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Látom sokan elolvasták... NEM az a baja, hogy nem szűz. Hanem, hogy hazudott róla.


És köszönöm a lepontozást is :))


Gondolom mások is szívesen veszik, ha hazudnak nekik...

2020. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Istenem, hazudott neki ebben, mert gondolom kellemetlennek érezte elmondani. Ennyi. Tényleg nincs ennél nagyobb problémátok? Ez nem egy olyan dolog, amivel "dicsekedni" szoktak. Normális ember nem is rugózik ilyesmin, hogy akit szeret az lefeküdt e már mással is. Egyáltalán, minek kellett ilyet kérdezni? Mi köze van hozzá? A kérdezőnek sem ő lett volna az első partnere gondolom. Fel kéne végre nőni.
2020. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

En randizok valakivel. Nem hiszem, hogy ra tartozna, hogy en korabban kivel dugtam. Most kezdjek el rettegni, hogy juj mi lesz ha kiderul, hogy massal is voltam elotte!?


Kerdezo, gyerekes vagy. Ez a lany jobbat erdemel nalad, nem pedig egy ilyen hiszterikat mint te:)


Az elso valaszolonkak: te aztan nagyon benne vagy a temaban!

Az emberek altalaban kerulik azokat a sztorikat, amikhez esestleg kellemetlen emlekek fuzik. En sem szivesen meselek az elso szerelmemrol.

Ne picsogj, azert lettel lepontozva, mert hulyeseget irtal :)

2020. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek ilyenen nem akdnak ki.
2020. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver..te hülye vagy xD

Mit izgat, hogy kivel volt előtted és mikor? Együtt akart lenni veled te meg egy ilyen semmiség miatt dobod... gratulálok! Eszed nem sok, de bravó!

2020. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!