Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom, barátnőm bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom, barátnőm bevallotta nekem, hogy már nem szeret, de szexuálisan mindig kíván! Most örüljek vagy nem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, frankón őszinte volt elmondta amit fent írtam,de azt is hozzá tette,hogy nem én vagyok a hibás,nem tettem semmi rosszat. Csak dugni akar már velem ha vele maradok,de ne várjak szerelmet,érzelmet már mert már megváltozott.Ő ilyen lett mentálisan. De nem tart vissza,ha másba lennék idővel szerelmes,mert megértené.Mit lehetne ilyenkor tenni? Meglehet/visszalehet valahogy hódítani?
2020. febr. 9. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta őszintén, hogy mit érez. Ha elkezdel kapálózni, akkor még szex sem lesz.
2020. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De kedvességgel,romantikával lehet elérni valamit?
2020. febr. 9. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta akkor ezt érzi. Én nem erőltetném. Nem fog boldoggá tenni mert innentől neki te egy szexpartner vagy és nem a társa. Nem tudod semmivel se meggyőzni ha ő így érez. Én a helyedben otthagynam
2020. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek annyi, ha naív vagy csak magadnak okozol szenvedést. Konkrétan elmondta hogy nem számítasz már neki semmit, a szex azért mehet mert igényei vannak és azokat ha nincs más, még jó lennél kielégíteni. Valószínűleg már rég lefeküdt másokkal és unja hogy a nyakán vagy, ezért kijött belőle az általad leírt szöveg.


Röviden tehát a sztori: ha csettint akkor legyél neki elérhető, de azon kívül azzal van és azt csinál amit akar, és úgy tűnik az sem érdekli már hogy te mit csinálsz. Vagy hagyod teljesen, vagy belemész hogy 1-1 szexért bohóc legyél, ez a két lehetőség van.

2020. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem. Nem feküdt le másokkal,100%,hogy nem!

Együtt lakunk egy házban. Összeköltöztünk. És rajtunk kívül vannak még mások is a házban.

Ő amúgy sem ilyen megcsalós fajta,mert undorítónak és megalázónak tartja a másik féllel szemben

2020. febr. 9. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Addig fogja dugatni magát amìg nem talál egy jobbat nálad.

Én szakítanék mert nem lennék senkinek a vibràtora, akit csak úgy előkap ha kuratni akarja magát.

2020. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem dug senkivel! Kizárólag velem.. és pont ezért van velem mert kitudom elégíteni.
2020. febr. 9. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
ha neked elég hogy azt látod h élvez akkor meg is érdemled
2020. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megtörtént a szex.
2020. febr. 11. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem hír, mivel világosan elmondta hogy csak ennyit akar tőled. Ha akarod folytatni vele ezt a bohóc-játékszer játékot, a te dolgod.
2020. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!