Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a párom azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a párom azt mondta olyan, mintha élve lenne eltemetve mellettem. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Idosebb pár vagyunk.Mivel nem szeretem a nagy társságokat ezért általában kettesben járunk szórakozni,koncertekre,moziba,motoros talákozókra,kirándulni,nyaralni. Nagyon meglepodtem,mert tudom az elozo kapcsolatában gyakorlatilag sehova sem mentek,igaz most a télen csak egyszer mentunk egynapos kiruccanásra,meg 2x moziba,de tobb otletem miatta,illetve a gyerekei miatt nem valósult meg.

2020. febr. 10. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet mond eléggé azt érezteti,hogy nemj neki ez a kapcsolat...
2020. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De mire èrtette pontosan?
2020. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ördögűzőt kell hívnod, beengedtél egy gonosz szellemet a házba.
2020. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi idoben néha megkérdezte,hogy nem unatkozom-e mellette meg ilyenek,de ezek szerint nem engem untat a párom...
2020. febr. 10. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném mire vágyik. Mondja meg. Nyilt es elfogadò lennék. Megmondanám készen állok, csak mondja meg mit szeretne. Ha ezt nem teszi meg, elgondolkodnék, hogy a kapcsolat azon a szintjén vagyok e ahol ez már kifogas. A valtozatos öltözködés változatos frizura, stb, ébren tarja a férfit.
2020. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt nam írtam,hogy szereti a nagyobb baráti társaságot,ezt is a szememre rótta,hogy miattam nem lehet.
2020. febr. 10. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, attól még, hogy neked nem kenyered a nagy társaság, attól még neki lehet, nem? Nem muszáj mindent együtt csinálnotok..
2020. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ez szép kapcsolat lehet... Ennél már nem lehet jobban szemléltetni, hogy döglődik melletted. A teljes önfeladást éli meg. Lehet, hogy meg lehet oldani, beszelgess vele mit szeretne. Egyébként ismerős ez az érzés.
2020. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baja inkább, hogy mindent együtt csináltok csak kettesben? Ha te nem szereted a nagyobb társaságot, egyedül nem mehet a barátaival nèha?
2020. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció. Kérdezd meg, hogy mit szeretne, mi a probléma. Ha eddig nem tettétek, akkor indulatok nélkül beszéljétek meg, hogy ki mit vár a másiktól.

Lehet, hogy tényleg csak ennyi a gond, hogy neki több program hiányzik. Ha így van, tiszta sor, keressetek olyan megoldást, ami mindkettőtöknek megfelel.

Vagy-ne legyen így- de lehet egy olyan helyzet, hogy a kifogásokat keresi, mert unja a társaságodat, esetleg van valakije. Remélhetőleg nem az utóbbi. Meg kell beszélni. Nagyon fontos, hogy ne legyen belőle vádaskodás, vagy veszekedés.

2020. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!