Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal nőként megéri-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőként megéri-e így kapcsolatba vágni vele?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Eddig nem volt komoly kapcsolatom. Illetve, ilyen randizások hosszabb-rövidebb ideig volták, de egyik sem az, amire vágytam. Most alakulóban van egy kapcsolat. Olyan a férfi, aki mellett leélhető egy élet: figyelmes, nem bunkó, igyekvő és a többi. Eddig jól is haladt az egész. Sokszor volt alkalom a szexre, de én az elején nem akartam még, nem volt meg hozzá az érzelem. Most már megbízom benne annyira, hogy megtörténjen. Próbáltuk is, de gondja van ilyen téren. Nincs teljes merevedése, korai magömlése van, nem tudta elvenni a szüzességem( 3-szor próbáltuk, reggel, aznap este, majd másnap reggel). Ő azt mondja, túl sok volt az előjáték, és azért megy el. Elöttem csak egy nővel volt, szerintem az is csak egyéjszakás. Max pár alkalom lehetett.


Nagyon beleéltem magam a kapcsolatba, de nem tudom, hogy tudom e tolerálni ezt a problémát, illetve kivárni, hogy elmúljon, ha elmúlik egyáltalán. Azt mondja, szervi baja nincs, mert volt dokinál. Pszichés baja sem lehet, legalábbis mindig olyan kiegyensúlyozott. Mulandó ez a dolog? Jobb lesz idővel?

Belevágjak ezt tudván, vagy első kapcsolatnak ez így nem a legjobb?


2020. febr. 10. 23:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem éri meg. Ő ilyen.
2020. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Biztos hogy van valami probléma, ha aggódik akkor le fog blokkolni és nem áll fel. Minél otthonosabb a környezet, minél jobban érzi magát úgy csökken a megfeleléskényszere.

Tudom hogy fura amit javasolok, de ilyenkor nem árt valami potencianövelő, mert merevedési probléma ellen hatásos. 100mg szildenafil után még egy hegyet is odébb lehet tolni, tapasztalatból mondom, tudom. Ha megtapasztalja, hogy képes fizikálisan képes rá, akkor az önbizalma is helyreáll, nem kell majd a külső segítség. Mindketten tapasztalatlanok vagytok, össze kell rázódni és ha kiismeritek egymást szexuálisan akkor minden olajozottan fog működni.

2020. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak tapasztalatlan és emiatt izgul. Mennyi lehetett az a sok előjáték? Csak mert ha te szűz vagy, akkor mindenképp kell a sok előjáték, szóval az nem megoldás, ha azt csökkentitek. Ha minden más szempontból "tökéletes" a pasi, akkor szánjátok rá az időt, hogy együtt kísérletezzetek, hátha tényleg csak a kezdeti izgalom a baj. Viszont az biztos, hogy ha hamarosan nem jön össze a dolog, akkor felesleges erőltetni, mert nincs az a tökéletes kapcsolat, amit ne tenne tönkre, ha vacak a szex.
2020. febr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
A szexet jobban szeretnéd, mint őt magát, van ilyen. Amikor vártál, mert nem bíztál benne, ő is várt, most van 2-3 alkalom és "jajj nem sikerül" akkor rögtön jön a "nem tudom tolerálni". Ha szeretnéd és ő lenne a fontosabb, akkor kivárnád, míg elmúlik, ha nem múlik el, akkor is utána lehet járni a problémának. Ennyire fontos lett hirtelen a dolog, hogy most "azonnal, pár napon belül" el kell veszíteni?
2020. febr. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, szerintem ne kínlódj egy ilyen szànalomtengerrel. Most komolyan, nem találsz jobbat?

Szerintem itt 1-es írt egyedül hasunos választ.

2020. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Jaja, ő várt rád, te meg egyből otthagynád, jó hozzáállás... :D
2020. febr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Pszichés baja sem lehet, legalábbis mindig olyan kiegyensúlyozott."


Dehogynem. Teljesen egyértelmű, hogy pszichés baja van.

Ha szereted, menjetek szakemberhez.

Ha nem szereted, akkor persze tedd azt, amit 1-es javasol.

2020. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem évekig várt rám, csupán nem a második randin akartam lefeküdni. December végén kezdtünk randizni, két hét után már terelte a témát a szex felé, de maga az aktus nem volt. Petting volt. Nem gondoltam, hogy ilyen problémája lehet, mindig nyíltan beszélt bármilyen témáról, ami a szexualitással kapcsolatos. Előjáték 15-20 perc volt, csókolózás, simogatás. Neki ettől csak minimális merevedése lett. Aztán gondoltam kevés az inger, kézzel csináltam neki, de még mindig nem volt maximális a merevedés. Az első elsülése után, én normálisan reagáltam, nem cikiztem, se semmi ilyesmi. A következő próbákat is ő kezdeményezte este, és másnap reggel. De akkor sem tudta betenni. A következő lépés szerintem egy őszinte beszélgetés lesz vele, aztàn meglátjuk.
2020. febr. 11. 08:22
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Fordult már velem is elő ilyen, de csak egy személlyel. Lett volna alkalom a szexre, akkor ő még nem akarta. Sokszor volt előjátékozás, aztán sehogy nem akart összejönni a merevedés, vagy 15 x is próbálkoztunk, nagyon rágörcsöltem a témára. Aztán egyszer csak összejött. Érdekes módon mással sosem volt ilyen problémám, csak egy személlyel. Nagyon szexi volt, nem volt ezzel probléma, csak ahogy egyre többször nem sikerült, növekedett a nyomás.

Ez biztos pszichés, de nem hiszem,hogy ezért pszichológushoz kellene fordulni.

Mindenesetre kettő dolgot elmondanék:

1. Szerintem ha már bizonytalan vagy emiatt ez probléma lesz, nem vagy feltétel nélkül megértő

2. Fontos lenne, hogy segíts neki és magadnak is hogy sikerüljön, legalább párszor, ha szét is mentek, mert mindkettőtök önbizalma szempontjából fontos a további élethez./akár gyógyszerrel is/

2020. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a válaszodat. Kész vagyok segíteni, csak tapasztalatom nincs. Miben, hogyan tudok neki segíteni? Írd meg, légyszíves.
2020. febr. 11. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!