Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal nőként megéri-e így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőként megéri-e így kapcsolatba vágni vele?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Eddig nem volt komoly kapcsolatom. Illetve, ilyen randizások hosszabb-rövidebb ideig volták, de egyik sem az, amire vágytam. Most alakulóban van egy kapcsolat. Olyan a férfi, aki mellett leélhető egy élet: figyelmes, nem bunkó, igyekvő és a többi. Eddig jól is haladt az egész. Sokszor volt alkalom a szexre, de én az elején nem akartam még, nem volt meg hozzá az érzelem. Most már megbízom benne annyira, hogy megtörténjen. Próbáltuk is, de gondja van ilyen téren. Nincs teljes merevedése, korai magömlése van, nem tudta elvenni a szüzességem( 3-szor próbáltuk, reggel, aznap este, majd másnap reggel). Ő azt mondja, túl sok volt az előjáték, és azért megy el. Elöttem csak egy nővel volt, szerintem az is csak egyéjszakás. Max pár alkalom lehetett.


Nagyon beleéltem magam a kapcsolatba, de nem tudom, hogy tudom e tolerálni ezt a problémát, illetve kivárni, hogy elmúljon, ha elmúlik egyáltalán. Azt mondja, szervi baja nincs, mert volt dokinál. Pszichés baja sem lehet, legalábbis mindig olyan kiegyensúlyozott. Mulandó ez a dolog? Jobb lesz idővel?

Belevágjak ezt tudván, vagy első kapcsolatnak ez így nem a legjobb?


2020. febr. 10. 23:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%
Sokan azért nem találják meg a párjukat, mert mindig a tökéletest keresik és ha kiderül pár hét múlva: "jajj valami nem klappol" akkor már lapát. Elhiszik, hogy van 100% tökéletes és 0% hiba. Ismerek olyat aki mindjárt 40 lesz és mindig a tökéletest kereste, ezért nem talált senkit. "Az egyik ugyan jól keres, el is tudna tartani meg vett autót is, de neki kicsi van". A másik is sokat keres, de..." - mindenkiben megtalálja a hibát és amíg őt eltartja jó, de egy idő után lapát.
2020. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es, de ez hogy jön ide? A kérdező barátja elég messze van a tökéletestől azért.
2020. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem sikerült a dolog se először se másodjára -> lehet dobni és tovább keresni az új jelöltet, csak ezért.
2020. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem lehet tudni, hogy ironizálsz, vagy komolyan írod.
2020. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!