Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy hónapokig hazudozott a kapcsolatodban a párod?

Figyelt kérdés
A korában (erre többször is rákérdeztem, mindig azt mondta, hogy annyi.. közbe meg nem), hogy van jogsija, illetve "apró" hazugságokban is pl; azt mondta meghalt nagymamája és azért nem tudunk találkozni, mert lelki mélyponton van. Kiderült, hogy nem is ismerte őt soha..😅 átverve érzem magam, mit tennétek ti?

2020. febr. 11. 00:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Mielőbb penderitsd ki, mert nagyon rossz vége lesz ennek. Az ilyen ember komolytalan, gyerekes és szavahihetetlen.
2020. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A te párod!


A leglogikusabb lépés, hogy a hazug emberekkel szakít az ember, mert maximum ott lesz a tárcájába a képed, hogy így szeret úgy szeret, de közbe egy másik emberrel fog kacagni és mosolyogni rajtad, mert így be tudott a hazugságaival etetni.


Te tudod, hogy hazugságban akarsz élni, vagy szabadon minden manipulatív hazugságok nélkül!


De lehet, hogy ez a kérdés is kamu, hiszen ott van a kacagó fej, bár kínos kacagó fej, de morbid a nagymama hazugság után. Khm.

2020. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bizalomvesztés = szakítás. Nincs kivétel, ahol a legfontosabb alappillér hiányzik, azért a kapcsolatért hosszútávon nem kár.
2020. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem egy bizonyos M. Ágnesnek hívják ezt az illetőt? Mert nekem vele volt hasonló "élményem". Az a legkevesebb, hogy a koráról hazudott, sok nő letagadja ha megteheti, viszont ő is hazudozott, hogy van jogsija, de a fia mindig elviszi a kocsiját, és nem tudja használni csak néha. Aztán kiderült, hogy nemhogy jogsija nincs, de még a kocsi is a fia párjáé volt, aki velük lakik.

Nem a nagymamáját temette el hanem az anyját, akitől aztán milliókat örökölt. Majdnem vett is lakást, aminél egészen az ügyvédig el is vitte a folyamatot. Akkor hirtelen ellopták az előleget amit át kellet volna adni, az utalás, meg technikai okok miatt csúszott, aztán még ő vádolta az eladót, azzal, hogy tagadja megkapta a pénzt. Persze nemhogy milliomos nem volt, hanem még a fizetéséből is tiltottak. Sőt az eltemetett anyjával is találkoztam :D

De ezen kívül is voltak még elég komoly hazugságai. ;)

Eleinte persze jó volt vele, csak aztán, kb fél év után megindult a lavina, és kezdtem gyanakodni. Onnantól persze a szív és az ész csatája volt, és sokszor kértem, hogy mondja el az igazat, de végül szakítottam vele. Nem hiányzott, hogy a hazugságaival kockára tegye azokat a dolgokat amikért megdolgoztam. Mert persze ő mindenképpen szeretett volna hozzám költözni. Volt ebből is nemegyszer hiszti, mikor az összeköltözést kérdezte.

2020. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez nő? Én azt hittem hapsi, aki hazudozott.
2020. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a kérdésből, de nekem ezzel a nővel volt ilyen tapasztalatom.
2020. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!