Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni a jelenlegi helyzetemmel?

Figyelt kérdés

Sajnos annyi eszünk volt a párommal, hogy gyereket vállaltunk a semmibe. 18 éves fiúként jó ötletnek tűnt, de 2 év elteltével katasztrófának tűnik.


A szüleim házában élünk a kislányunkkal már 2 éve. Van külön szobánk, a gyereknek is és mivel a szüleim nem nagyon mászkálnak a házban, olyan mintha csak mi lennénk.


Viszont a párom nem bírja elviselni az anyósát. Olyan szinten gyűlöli, hogy ha csinál, mondd valamit, vagy lélegzik, már el is kezdi panaszolni nekem a dolgokat. Az az igazság, hogy mostanra mindent túlreagál. Mindenbe beleképzeli anyám rosszindulatát, mindenben az ellenséget látja, már bennem is.


Minden nap veszekedünk már. A szemében szín tiszta gyűlöletet látok, mindennel baja van, mindenért engem tesz felelőssé. Gyakorlatilag már azért képes drámajelenetet (undorító hangvétellel) rendezni, mert kedvesen szólok anyámhoz. Szó szerint az a baja, hogy nem utálom anyámat. De igazából mindenkit gyűlöl a háztartásban.


Mikor megkérdezem, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy nyugodt legyen, egyből rávágja, hogy "Költözzünk el."


De ez képtelenség. Ugyan vezetői beosztásban dolgozom, de még így sem keresek többet 250-nél. Ő pedig nem dolgozik, és nem is nagyon fog tudni. Nincs szakmája, ráadásul egészségügyileg sem alkalmas minden munkára. Megtakarításunk aligha van, több tízmilliós hitelt felvenni pedig szerintem öngyilkosság lenne.


A gyerekkel is sokszor egyre agresszívebb, sokszor nekem kell szólni, hogy vegyen vissza magából.


Szerintetek mit tegyek?


Az egész kapcsolatunk olyan zuhanórepülésbe kezdett, hogy nem tudom mit tegyek.


20 évesen lassan a szex se megy köztünk.


2020. febr. 11. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Válás. Rájött, hogy fiatalon vége a szabadságnak, még buliznia kellene, élvezni az életet. Titeket hibáztat és ezen semmi nem változtat.
2020. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%

Ha költözni akar akkor elsősorban menjen el dolgozni és ne tartassa el magát 20 éves korában...

Én kiraknám a házatokból aztán hátha rájön a dolgokra hogy nem az van amit őurasága kitalál...

Ha agresszív mindenkivel akkor csak nélküle lesz jobb.

Inkább nőjön fel más apával vagy apa nélkül az a gyerek, mint egyszer is megüsse őket vagy titeket.

Dobjátok ki a phibe! Takarodjon dolgozni elsősorban aztán nem lesz ideje anyudat bsztatni. Édesanyád jó neki arra h főzzön, mosson, takarítson a kisf..szúra?

2020. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%
Utolsó vagyok bocsi, nem volt egyértelmű hogy most te mint lanyként írod vagy fiúként. Na de mindegy a lényegen nem változtat h húzzon el dolgozni akár fiúról van szó v lányról
2020. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
A barátnődet a viselkedése miatt kirakni a házból, a kislány marad, a felnevelésében biztosan segítenek a szüleid. Senkinek se jó ez a mérgezett légkör, amit a barátnőd okoz. Először beszélj vele, hogy ha nem változtat a hozzáállásán, akkor ez fog történni. Te meg találni fogsz egy olyan lányt, aki szeretni fog a lányoddal együtt. Igaza van az előttem szólónak, a barátnőd nem anyukádat utálja, hanem saját magát, csak magának is fél beismerni, hogy elcseszte az életét és ha másra keni, akkor könnyebb neki elviselni. Hiába költöznétek, jobb nem lenne. Saját maga elől nem tud elmenekülni.
2020. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos nem írod, h mi váltotta ki az ellentétet a párod és az anyad között. Engem is nagyon zavarna, ha a párom jo fejkedne azzal, aki engem megbantott. Úgy érezném, h a párom is ellenem van és nem véd meg. És bizony szexelni se nagyon lenne kedvem egy ilyen emberrel.

Eleg fiatal vagy úgyhogy biztosan nem hallottál arról a szabalyrol, h soha, de soha nem költözünk anyós apos nyakára, akkorsem ha eleinte minden szipiszupi.

Bizony ha ti 18 évesen jó ötletnek tattottatok a gyerekvallalast, akkor azzal a lendülettel kellett a saját fészket is intézni.

Koltozzetek el, ha tényleg meg akarod menteni ezt a kapcsolatot. Netto 250 elég jó pénz, kapsz rá hitelt.

2020. febr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó!

Azért szállj már le a realitások talajára! Nettó 250-ből szerinted hol tartana el egy gyereket, az anyját meg az albérletet? Éhen halnának. Ráadásul le is írta a kérdező, hogy a lány nem fog egyhamar munkát találni Gyes után, mert nem elég hogy szakmája sincs, de egészségügyileg sem oké. Te eltartanál magadon kívűl 2 embert albérletben 250-ből 18 évig? Úgy,hogy az az ember, akit eltartasz még leüvölti a te meg a gyereked fejét minden nap?

Szolga vagy? Mert ez tényleg szolgaság.

2020. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én nem, de nekem van választási lehetőségem. A kérdezőnek már nincs. Bevallalta, h családja lesz 18 évesen innentol kezdve szerintem nincs mit saknalkozni a dolgon, ezzel kell élni és kész. Ha tényleg fontos neki a gyerek meg a gyerek anyja, akkor tartsa el őket. Valószínűleg már 18 évesen is tudta, h a nőci nem okés egészségügyileg, mégis Bevallalta a gyereket vele, na pláne odavitte az anyáék nyakára.

Nem csak a gyerek anyját kéne itt hibáztatni. Amúgyis hova dolgozzon? Neki még a gyerek mellett a helye. A férfi felelőssége, h addig eltartsa. Ebbe bizony a nyugodt lakhatas is beletartozik.

Lehet lepontozni.

2020. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Megcsináltad a gyereket, vállald. Nyilván hiába mondja utólag az ember de ha csak egyvalaki is meggondolja magát a korai gyerekvállalással kapcsolatban akkor már elértünk valamit. Szóval századjára is, NEM SZÜLÜNK A SEMMIRE mert ez lesz belőle.

Amúgy nem tudom milyen vezető beosztásra adnak 250et de hagyd ott a francba mert én egyszerű mezei értékesítőként vidéken többet kerestem ennél anno... Bebszna ha egy vezetőnek 250 ezerrel szúrnák ki a szemét.

Egyébként a párodnak maximálisan igaza van, soha de soha nem költözünk a szülők nyakára, ez alap. Ha vele akarsz maradni akkor válts munkahelyet mert vezetőnek nevetséges a 250, utána igen is költözzetek külön mint a felnőtt emberek. Ez az egyetlen megoldás. Bármilyen értelmes felnőtt ember beleőrül abba, ha anyós pajti nyakán kell élni.

2020. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan sajnállak..
2020. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!