Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti viccesnek találnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti viccesnek találnátok ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
Reggel szóltam a férjemnek, hogy fizetni kellene a csekkeket, kéne pénz. Minden hónapban eljátsza, hogy könyörögjek neki. Hogy tiszta legyen, ez volt a megállapodás, ő a csekket fizeti, én a hiteleket és a kaját. Majd adott valamennyi pénzt és megjegyezte, hogy minden nő k...va. Majd közölte, hogy ez vicc volt és mit kell minden szaron felszívni magam és balhézni.
2020. febr. 12. 09:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Elég sötét humora van, de hát te ismered őt meg a vicceit ... :P
2020. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt vicces. Ezt otthon, anyukánál süsse el legközelebb.
2020. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, te hol hagytad a humorodat?

Én a kezébe nyomtam volna a csekket ezekután, és azt mondtam volna:

Igazad van Szívem, mivel én nem vagyok az, így te mész a postára befizetni... ;)

2020. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én sem találtam viccesnek, de én voltam a hibás, hogy még a humort sem értem.
2020. febr. 12. 09:41
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Konkrétan leqrvázott. A férjed. Nem látom, hol itt a humor.
2020. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki azt a viràgot szagolja amit szakított. Neked ilyen alpári bunkó férjed van. Te választottad, nem hiszem hogy egyszerre vàltozott meg.
2020. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem, évek alatt lett ilyen. Mondtam, ha az vagyok, akkor tartson ki, vagy akkor új titulusom szerint fogok viselkedni.
2020. febr. 12. 09:49
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
erről az jutott eszembe amikor az ex férjem mellett kínlódtam.. mennyire le alázott mindíg.. csak fogtam magam és új életet kezdtem és most boldog vagyok!!!
2020. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj, hogy ezen a rohadt oldalon annyi az ilyen mimózalelkű pitsa, hogy ha azt írom, hogy a párom néha a fenekemre csap vagy néha a melltartómba csúsztatja a pénzt, mikor ilyen helyzet áll fenn, akkor egyből megy a lepontozás...


Komolyan, muszály ilyen kibszott femináci piperkőcnek lenni? Ez csak poén, könyörgöm! Egy idegennek akkora pofont keversz le, amilyet akarsz, de komolyan attól kéred ki ezt a beszólást, aki tettekben meg nap mint nap bizonyítja, hogy mennyire szeret és mennyire tisztel? Komolyan az ember csak a barátaival engedheti el magát annyira, hogy kicsit oldottabban viselkedjen?


Ne legyetek már ilyenek. Nőként mondom. Ne csesszétek el mindig a hangulatot.

2020. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a mindennapokban sem mutatja ki, hogy szeret. Sőt, elmondta, hogy nem szeret és nem boldog velem. Ezek után nem tudom viccesre venni a figurát.
2020. febr. 12. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!