Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti furának találnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti furának találnátok ezt a helyzetet vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő:


Páromnak (22F) tudom hogy rengeteg lány barátja van, és ezzel nincs is semmi gond. Nekem is van pár fiú haverom és úgy gondolom ezt a helyzetet jól tudjuk kezelni.


A dolog ami engem zavar az az, hogy van egy lány barátja aki folyton úgy írogat neki, hogy "szerelmem" és "édesem" . Ő pedig volt hogy úgy válaszolt hogy "életem" stb.


Nem tudom hogy én vagyok a fura és én reagálom túl de én még a lány barátaimat se hívom így (tudom sokan csinálják) és kicsit fura érzés mindig látni, amikor így írnak egymásnak főleg hogy általában engem se hív így.

Azzal indokolta hogy jó barátok.


Lehet butaság de engem zavar picit... nyilván nem fogom neki azt mondani hogy ne használja ezeket a szavakat csak tudni szeretném vajon velem van-e a gond.


Nem egyszer volt már hogy emiatt azt hitték ő a barátnője és ez sem esett jól.


Köszönöm a válaszokat.


2017. márc. 28. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez nalam elfogadhatatlan. Nekem is van fiu legjobb baratom. Es meg akkor sem toltuk full kretenbe...
2017. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlando leszokni errol akkor en kiadnam az utjat. Jo nagy papucs csaj vagy, ha ezt elturod es nem is szolsz erte.
2017. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egesz jól reagálsz erre a dologra. Nekem nagyon rosszul esne a páromtól, de amit tehetnék hogy szemtől szembe megbeszélném vele, közölném hogy ez nem helyes igy, és egyertelmuen o is beszeljen a "szerelmével" errol a temarol
2017. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem papucs vagyok csak egyszer már szakítottunk és az azért volt mert mindenen hisztiztem.

Megfogadtam soha többet nem viselkedek úgy és azért érzem úgy hogy lehet már ezt se kellene megemlítenem... pedig igenis rosszul esik.


De most hogy már többen írtátok hogy titeket is zavarna akkor nem valószínű hogy túlreagálom.


Köszönöm a visszaigazolást!

2017. márc. 28. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. Ha Bem akar ezen a párod változtatni.. Én páros lábbal rúgnám ki és megmondanám, hogy legyen vele.

Hidd el én így éltem együtt valakivel. Kidobtam...sokat szenvedtem..megpróbáltam menteni a dolgot.. De miután szakítottam. Két hétre rá össze is jött mással :D

Balf***ra nem éri meg pazarolni az idődet :)

És ha hisztinek titulál bármit is egy pasi az már rég rossz :)

2017. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az exem fb-on dràgàmnak hivta a volt párjàt igaz nem csaj haverja volt de ez akkor sem természetes hogy egy csaj haverjàt igy hivja !Sztem csak nem vesz komolyan és màs lànyba szerelmes és mivel még mellette vagy meg eltűröd neki igy nem dob ki mert jol esik az egojànak hogy két csaj is van mellette!
2017. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban kialakulnak viselkedési és szöveg sablonok, szerintem te vagy az egyetlen, aki szó szerint veszi a lány által használt megszólításokat, ha amúgy furcsa is.

De nem tartanám hisztinek, ha szólnál a párodnak, hogy zavar ez téged, mert eléggé félreérthető.

2017. márc. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A drágám/szívem még beleférne, időnként mi is hívtuk így egymással a barátokat - már kinőttünk belőle ugyan, de idősebb is vagyok nálatok. :) A szerelmem meg az életem viszont túl intim, és egy bizonyos speciális viszonyra utal.

(Mondjuk én azt sem díjazom ugyanilyen okból, ha valaki a gyerekét hívja szerelmemnek.)

Összességében: zavarna és leállítanám.

2017. márc. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!