Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudott rám a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudott rám a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 napja nagyon keveset foglalkoztam vele. Volt egy nap, hogy nem írtam rá és ő sem. Aztán írta, hogy csak tesztelt. Én meg egy bocsánatot írtam neki, és most nem válaszolgat
2020. febr. 12. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelt? Ez komoly?

Dobd!

2020. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez ovi, hogy tesztelgetés van?

Te meg ne mondd, hogy annyi idős nem volt, hogy egy 2 perc alatt megírható üzenetet nem tudtál megírni.

2020. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írnám neki, hogy "tesztelgessen mást" és le is tiltanám.
2020. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat?
2020. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Értsétek már meg srácok, hogy a nők 90%-a megsertodik, ha 1-2 napig nem keresed, mert ilyenkor úgy érzik, hogy sz*tsz rájuk, és nem érdekelnek téged.

Tényleg annyira nehéz írni egy Milyen volt a napod /Hogy vagy üzenetet?

2020. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5, akkor is ha mindennap pontosan ugyanaz rá a válasz már évek óta?
2020. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok fordítva bekötve, hogy úgy gondolom, hogy ha kíváncsi vagyok a másikra, akkor ráírok? Nem tesztelgetem és nem játszom el a sértődöttet, hanem jelzem, ha valami bajom van, hogy meg tudjuk beszélni.
2020. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!