Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem nagyon igényli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem nagyon igényli a szexet?

Figyelt kérdés

Neki kb heti egyszer jön rá a szexelhétnél, általában akkor is én kezdeményezem. Néha van olyan, hogy ő kezdeményez. Hétvégén mindkét nap együtt vagyunk, ritka, hogy kétszer szexelünk.

Lehet a szexuális kicsit? Azt mondja nem velem van a baj. Csak ő ilyen és ha nincs ráhangolodva, akkor nem is lehet felizgatni semmivel sem. Ha szexelünk érzem, hogy jó neki és ő is odaadó. Jó a szex.

Nekem erre több igényem van.

Más rendben van a kapcsolatunkban.

Kezdem elfogadni, csak kevés az önbizalmam.

N27


2020. febr. 12. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen, hogy valaki ennyit igényel. A férfiak sem (mind) szexrobotok, hogy hangulattól, kedvtől, érzelmektől függetlenül mindig ugorjanak és dugjanak. Viszont az tény, hogy ha neki ennyi az alap igénye, akkor ez később potenciálisan rosszabb lesz, akár amikor majd elkezd idősödni, akár a kapcsolat természetes fejlődése miatt. Ha ezt bevállalod, akkor oké, persze, de ha aktívan zavar már most, akkor később még jobban fog- szerintem. Lehet alkalmazkodni, de kérdés, hogy te a napi igényed csökkentenéd le heti egyre, vagy heti 2-ről mondasz le a kedvéért.
2020. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nincs napi igényem, csupán sokszor fel lehet izgatni. Heti 3 kb jó lenne. De megproalom ezt elfogadni és beszélni vele ezekről
2020. febr. 13. 08:11
 13/18 A kérdező kommentje:
A testiseg...ölelés, csók, puszi, simi azok megvannak és ő is igényli.
2020. febr. 13. 08:13
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
ez 33 évessen édeskevés,inkább ffit keress...
2020. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze az önbizalmadhoz? Az önbizalom attól önbizalom, hogy belülről, önismeretből fakad, nem pedig külső tényezőktől vagy másik ember visszajelzéseitől függ. Nézd, vagy elfogadod és megtanulsz együtt élni ezzel, vagy keresel mást, hozzád hasonló libidóval, köztes út nem nagyon van. Nálunk hasonló a helyzet, nekem lenne nagyobb étvágyam, neki is heti 1re van igénye, de nem erőltethetem rá ezt rá, amikor együtt vagyunk abban nincs hiba, a többi alkalomnál megoldom magamnak. Az elején furcsállottam, picit még rosszul is esett, de átbeszéltük és azóta simán elfogadtam, nincs emiatt rossz érzésem.
2020. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy neha azt érzem velem van a baj, csupán ennyi közé van hozzá.

Egyáltalán nem erőltetem rá, nem nyomulok túlságossan és ha nincs kedve nem úgy reagálok mind aki sértve érzi magát.


Miért keresnék mást, ha van valami probléma? Ez a baj úgyis, az eddigi kapcsolatban is ez volt a baj...ha probléma van nem menekülni kell, henem megprobalni megoldani (inkább ettől férfi egy férfi, nem attól, hogy minden nap dugni akar!)


Tulajdonképpen csak kíváncsi voltam van e még valakinek ilyen párja (férfiben).

Szeretek, figyel rám és jól megvagyunk. Ez aggaszt néha kicsit. De ez miatt nem hagynám el. Inkább heti egy szex, de akkor az minőségi és teljessen kielégítő.imdsem heti 5 szex és unalmas meg nem jó, nem figyelmes.

2020. febr. 13. 10:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Én sem hagytam el a párom emiatt, sőt, hozzámentem és nem tervezek elválni, nem javasolni akartam a szakítást, csak felvázoltam, hogy itt csak két lehetőség van sajnos. Vagy ez, vagy az. Minden embernek más a libidója, attól még, hogy férfi, ő is csak ember és nem egy robot.
2020. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A válaszom az a része nem a te válaszodra írtam.

Köszönöm a normális válaszokat.

2020. febr. 13. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!