Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom (36n) nem igényli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom (36n) nem igényli jó ideje a szexet mi a jó döntés? A vagy B vagy C?

Figyelt kérdés

A. Meglátogatni masszőrnőt? Esetleg prostituáltat?


B. Keresni egy szeretőt aki benne van szexkapcsolatban?


C. Keresni egy, ugyan ilyen felet csak nőben?


2018. márc. 16. 06:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
D : Leülni és nyíltan megbeszélni vele a problémákat,azokat az ő kéréseit is figyelembe véve megoldani. Ha nem megy tisztességesen elválni,nem félrekúrni mint egy suttyó,gerinctelen patkány.
2018. márc. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Első, azért nem ilyen egyszerű a helyzet. Ha egyébként ez egy jól működő házasság, nem törvényszerű emiatt kilépni belőle. Persze, a szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak, de mondjátok meg, aki lehúz X, vagy XX évet, annál nem fordulhat ez elő?Dehogynem, évek múltával már kevésbé működik a kezdeti összehang, esetleg jönnek a betegségek, lelki nehézségek, majd később a változókor.


Kedves kérdező, Rajtad múlik mi az a megoldás amit el tudsz fogadni. Ha jó a házasságod ne lépj ki. Ha le tudod küzdeni a szex utáni vágyadat, akkor törődj ebbe bele, ha mégsem, akkor keress egy stabil partnert.

Az elsőt kizárnám, a második és a harmadik megoldás lehet, de arra ügyelj,hogy nyílt lapokkal játssz, és mondd el azonnal,hogy Te nem akarsz kilépni a házasságodból, és ha így elfogad, rajta.


Ha olyan nőt találsz aki független és csak szexkapcsolatot keres azzal vélhetőleg könnyebb időt egyeztetni, mint azzal, aki kapcsolatban él.


Én is javasolnám,hogy beszélgess azért el a pároddal erről a szexnélküli életről, de gondolom ezt már megtettétek. Azt azért kérdezd meg,hogy mivel Te igényled, mit gondol, mi lenne a megoldás?

Azért ha keresel egy szexkapcsolatot a bizalom fontos kérdés legyen a másik fél részéről is, ez alap egy ilyen kapcsolatnál.És ezért ehhez mindent azonnal tisztázni kell, félreértések elkerülése végett.

2018. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Csak arra nem gondolsz hogy a jó házasság akkor is véget fog érni ha megtudja hogy a férje qrvázik mellette.
2018. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

2-es vagyok. Azért írtam,hogy beszélgessen a megoldásról a feleségével. Számtalan esetben működik a nyitott kapcsolat, amikor a feleség a házasság megtartása érdekében ezt elfogadja.


Nem vagyok már fiatal, tisztában vagyok a többéves házasság nehézségeivel, ez pl. pontosan az.De azt is tudom, amit írtam is,hogy évek múltán kevés házasság az, ahol a szex összhangban van a feleknél.


Ahol már gyerek/gyerekek vannak, közös otthon, stabilan máködő házasság, vétek lenne azonnal kilépni mert az egyik fél nem igényli a szexet, de egyébként minden rendben.

És akkor hová tovább?Tutira fel tudja ismét építeni úgy a családi életét a férfi,hogy abban aztán minden tökéletesen működik, vagy elég, ha a korábbival ellentétben a szex tökéletes?Nem hinném,hogy ez ennyire egyszerű.

Nincs igazán jó megoldás. De meg kell találni azt, ami ebben a helyzetben valamennyire középutat jelent, a másik fél megalázása nélkül.

Természetesen ha egyéb problémák is vannak érdemes elgondolkodni a váláson.

2018. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
D. Tanulj meg szexelni,talán akkor a feleséged is akarja majd.
2018. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Próbálj meg a fejeddel gondolkodni!


A kérdés ez: működik ez a párkapcsolat?

A: igen. Akkor dolgozzatok rajta közösen. Oka van annak, ha nem élvezi veled a szexet.

B: nem. Ebben az esetben szépen le kell zárni és tovább kell lépni. Onnantól abba mártogatod a farkad, akibe akarod (és hagyja magát.)


Van egy "c" verzió: a kapcsolatod úgy ahogy van, egy rakás xar. De téged csak az zavar, hogy feszül a tököd. Azzal tisztában vagy, hogy miért nem kellesz a saját feleségednek se, de ezt is lexarod. Inkább keresel fizetős szexet, mert egy lusta disznó vagy. A kérdésed erre vonatkozik. Tényleg ilyen ember akarsz lenni?

2018. márc. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
A nyitott kapcsolat azt is jelenti hogy a férj is elfogadja ha a feleség szeretőt tart. Sok nőnek a törődés hiánya miatt alacsony a libidója a házasságában, de másik figyelmesebb,vonzóbb,izgalmasabb, szex terén ügyesebb,nagyobb mérettel férfivel minden esetben jobban megy. Így lehet tényleg ez a megoldás.
2018. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, csak pár évvel idősebb mint a kérdező felesége.Párkapcsolatban élek, és bevallom, nekem se hiányzik a szex. Egyéb vonatkozásban tökéletesen működik a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, azonos gondolkodunk, amiről nem, azt megvitatjuk.Szeretjük, tiszteljük egymást, és semmi, de semmi okot nem tudok mondani ami miatt kialakult nálam az,hogy nem vágyom a szexre.

A párom is nehezen fogadja ezt el, mi sokat beszélgetünk rólam, és teszünk is érte,hogy változzon.De nem egyszerű ez,aki volt/van ilyen helyzetben az tudja.

2018. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Aki azt írja hogy tanuljak meg szeretkezni majd fogja kívánni az igazi idióta 20eves kis pocs akiknek fogalma sincs erről.


Aki azt írja gerinctelen patkány vagyok annál szintén érződik hogy se tartós kapcsolata nem volt max pár hónapos se gyereke!!


Az meg hogy üljön le beszélgetni az meg nem tanács!!! Ennyi eszem nekem is van!!

Ezen túl vagyunk nem is 1 hanem sok beszélgetés volt.


Ő kérte hogy oldjam meg diszkréten. Ő ne tudjon semmit.

Minden más téren rendben van a kapcsolat!!!

2018. márc. 16. 08:53
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha ő is belement ebbe a nyitott kapcsolatba akkor hol itt a probléma? Nehéz választanod? :D Tipp: pl. menj fel szexpartner keresőre. Ennyi.
2018. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!