Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm ma mondta el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ma mondta el hogy nyáron mennek a barátnőivel Balaton Soundra meg Szigetre. Nagyon nem örülök egyiknek se?

Figyelt kérdés

Féktelen piálás, bulik, félmeztelen pasik mindenhol + drogok. Kijelentettem neki hogy nem mehet! Erre ő szakítani akar.


Mit tegyek?


2020. febr. 13. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szagold, amit szakítottál vagy engedd el. Ha nem bírod a fesztiválos csajokat, ne olyannal jöjj össze, aki kedveli ezt a műfajt. Ha meg összejössz vele, ne viselkedj úgy, mint egy uralkodó pöts, mert te is annyit érsz a kapcsolatban (és a szavad is), mint ő.


Szóval vagy elfogadod, hogy ilyen a nőd és próbálsz benne bízni, vagy viszlát.

Én sem választok magamnak partyhuszár palit, mert zavarna, ha nélkülem lógna ott minden hétvégén, én magam meg nem szeretek ilyen helyekre menni. Ennyire egyszerű.

2020. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Én is szakítanék a párommal, ha kerek-perec kijelentené, hogy nem mehetek valahova. Mi a francot képzelsz magadról, ki vagy, hogy irányíthatsz?

Ha vannak fenntartásaid, akkor ezeket meg lehet beszélni. Bizalom sem ártana persze, ami látom belőled hiányzik.

Annyi empátia lehetett volna benned, hogy akkor mész te is vele és vigyázol rá.



F

2020. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha kiderül, h megcsalt, kidobod, ha meg mégse tett ilyet, akk minden oké, nem?
2020. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts vele, talán a következő pasija képes lesz benne megbízni és nem fogja lenézni. Mi járunk egymás nélkül fesztiválozni minden évben, igaz más fajta zenére, de be is bszna, ha bármelyikünk akkora selejtnek tartaná a másikat, hogy ebből probléma legyen.
2020. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha hajlamos rá, hogy részeg angolokkal meg spanyolokkal szétgangbangeltesse magát, akkor nem kell hozzá Sound meg Sziget, hogy megcsaljon. Vagy egy sima "csajos estére" se engeded el a barátnőivel bulizni? Ott is van ám pia meg kanos csávó bőven.
2020. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Valamiért nem bízol benne?
2020. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
#1 ezt nem férfi csinálja, csak egy egoista , hímsoviniszta gyökér, aki képtelen a bizalomra és a kommunikációra.
2020. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Én engedném hogy menjen. Ha már nem vagyunk együtt betepve azzal kuratja magát szarrá magat akivel akarja.

Voltam ilyen fesztivàlon, ha egy nő nem ajarja hogy te is menj annak oka van.

2020. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Menj vele te is. Ha nem vagy fesztiválozós, miért kellett ilyen nő?
2020. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Te ismered a barátnőd, te tudod, hogy milyen.


(Mondjuk az vicces, hogy most felpontozást kapnak, akik azt írják, hogy ezt választottad, ezt érdemled, de amikor egy nő jön össze egy agresszív állattal, akkor az ugyanilyen hozzászólások lepontozást és hirtelen a nő áldozat lesz... Éljen a kettős mérce.)

2020. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!