Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan lány, nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, nő aki csinos, de nem akar minden nyáron tengerparton vagy vízparton lenni és süttetni magát a napon egész nyáron?

Figyelt kérdés

Szeretem a vízpartot, de a bőröm nem bírja a napot,így nem szeretek kifeküdni félmeztelenül semmilyen vízpartra viszont akárhol, akármilyen lánnyal ismerkedtem meg az tuti, hogy imádta a vizet és egész nyáron napozni akar a parton.


Mit tegyek, lőjem fejbe magamat, mert nem bírom a napot órákig fekve a parton?


Aki egy kicsit is csinosabb az tuti, hogy tengerpartra vagy a Balatonra akar menni és a fő program májustól - augusztus végéig, hogy napozzunk a parton.

Itt most nem az agyonplasztikázott nőkre gondolok, de többek között ők is ilyenek.



2018. ápr. 6. 18:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan ember, aki a nyári melegben órákon át képes a tűző napon lenni? Mert szerintem nincs.
2018. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%
Ha csinos lennék, én is ezt tenném. De így csak kb három évente egyszer elmegyek strandra, amikor a családom elrángat :(
2018. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Pl én

En sem birok megmaradni a napon

amugy meg hiaba kenem magam gyorsan leegek

1 oras biciklizesnel ha nem fedem el a vallam holyagosra eg

sajnos elofordult mar

2018. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Én is azok közé tartozom, akik nyáron szeretik magukat a napon süttetni, de szerintem nem kell aggódnod, mert biztosan van olyan csinos nő, akinek szintén nem bírja a bőre a napot, vagy esetleg nem szeret napozni. :)
2018. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, attól hogy egy lány/nő/cicisnéni szereti magát süttetni a napon, te befekhetsz mellé fekete kapucnis pulcsiban és egy esernyővel :)
2018. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%

Letezik napernyo.

Letezik mas ertend,amitol konyebben barnulsz. (Sargarepa,kurkuma,paradicsom,stb)

Felvehetsz szorfruhat,azuv vedos.

Van szolsrium,ahol fokozatosan lebarnulhatsz.

Vagy nezz extrafeherboru, igazi voroshaju vagy igazi feheres szokehaju lanyt szeplokkel. Na ok altalaban nem tudnak sokat napon lenni.


En is imadok napozni,napon futni.


N/35

2018. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Jelen! Mondjuk most pont nem vagyok top-formában, de ettől függetlenül is utálok huzamosabb ideig a napon lenni, meg a vízparton pácolódni, pedig mediterrán típus vagyok. Persze én is szeretem ha szép idő van és süt a nap, de a strandolással a világból ki lehetne zavarni, és egyéb tevékenységeket sem űznék soha a tűző napon.
2018. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan létezik, de szerintem azért van itt kompromisszum. Pl csak ha a Balatonra gondolok, a legtöbb strandon vannak fák, simán mehettek úgy, hogy te az árnyékban (neadj' Isten napernyővel, vagy olyan menő árnyékolós sátorral mentek), ő meg a napon, és egyébként meg közösen pancsikoltok. Szerintem ez egy olyan probléma, amit minimális gondolkodással elég könnyű megoldani. Az apósom konkrétan napallergiás volt, de még ő is elment néha a Balcsira, hogy a családdal legyen (nyilván a napernyős/fa árnyékában csücsülős változatban, de a családdal volt), nem hiszem el, hogy aki simán csak érzékeny, az ne tudná megoldani.
2018. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Én gyűlölöm a nyári napot, a bőrömet meg pont nem fogom szétégetni alatta.
2018. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Mi az, hogy csinos? Nem kövér? Aki fitneszes/plasztikázott és nagyon jó teste van, az nyilván mutogatni szeretné...
2018. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!