Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt olyan amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan amikor egy pasinak tetszettetek, de ti nektek nem jött be és emiatt megfenyegetett?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nagyon bejöttél neki, kedveskedett és szépen beszélgettetek, de nem vonzódtál hozzá és emiatt fenyegetőzött vagy zaklatott? Volt olyan, hogy az erőszakok és a zaklatások után sajnálatból mégis lett szerelem?
2010. júl. 23. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég lelkizős ember vagyok. Volt egy srác régebben, aki nagyon aranyos volt, vett kisebb ajándékokat szülinapomra, stb. Akkor esett le, hogy többet akar, mint sem beszélgetni, együtt lógni. Én viszont nem akartam tőle semmi ilyesmit. Egyszer rávettem magam, hogy leüljek vele beszélgetni, és megmondjam neki, hogy nem. Nehéz volt. Komolyan rosszabb volt, mint egy szakítás... aztán elkezdett az érzelmeimre hatni, mondta h milyen szar neki stb... Sztem hülyeség valakivel sajnálatból együtt lenni, mert boldogtalan leszel, és ezáltal előbb-utóbb ő is.
2010. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnos volt.

még úgy egy éve volt hogy az illető rávett arra hogy találkozzunk gondoltam miért ne meg képen egész türhető volt élőben meg iszonyat csúnya. aztán megyünk az utcán egyszer csak kézenfog én meg annyira leblokkoltam hogy nem tudtam mit csináljak. aztán mikor oda értünk a helyszínre akkor rám is mászott meg megcsokolt mint ha már ezer éve járnánk. nagyon kínos volt. erre közöltem vele hogy most mennem kell és gyorsan siettem erre ő meg jött velem. az utcán meg mindenki leszólta hogy ez meleg hogy néz már ki. nagyon rosszul éreztem magamat.

ezek után meg még sokszor zaklatott olyanokkal hogy ő tudja hogy nekem ő kell ne tagadjam. még fenyegetőzött hogy majd meg fog alázni de nem tudom mivel. sok időbe tellett míg megszakítottam vele a kapcsolatot. de még mindig rossz érzéssel tölt el ha rá gondolok vagy eszembe jut az a bizonyos találkozás.

2010. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel, mert én így érzek azért hogy szeressen valaki mindent elkövetek.
2010. júl. 23. 22:51
 4/10 anonim válasza:
Ne tedd!!! Ha nem kellesz neki akkor keress mást. Engem 4 évig zaklatott egy srác. Minden nap itt volt az utcánkba h elkísérjen suliba, suli után megvárt vagy eljött előbb h velem lehessen. Persze mindenki engem utált, mert nem jöttem össze vele. Nagyon szerettem a társaságát, de szerelmes nem tudtam volna bele lenni. Ha egy lánynál már elérted a haver szintet akkor sose lesz szerelem. Teljesen kikészültem tőle, otthon sírtam már miatta, mert a többiek nagyon bunkók lettek velem és más barátom nem is lehetett, mert a csávó nem hagyta. Ha meglátott vki mással másnapra már el is rendezte hogy többet ne álljon velem szóba. Nehéz helyzet volt. Szerintem hagyd békén azt a lányt.
2010. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belém szeretett a főnököm. 'Hódolataként' az egekbe emelte a fizetésem. Aztán közölte, hogy vagy fekszem vagy kereshetek más munkahelyet XD 24L
2010. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mit csináltál lefeküdtél vele?
2010. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
18:13 Miért nem akartál vele összejönni?
2010. júl. 27. 08:55
 8/10 anonim válasza:
Mert nem lettem volna bele szerelmes. Nem volt semmi ami megfogott benne. csak barátként tudtam rá tekinteni
2010. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez szomorú, ha egy férfinak megtetszik egy nő, de nem viszonozza ez teljesen igazságtalan.
2010. júl. 31. 19:01
 10/10 anonim válasza:
Ha beléd szeretne egy olyan lány akit ki nem állhatsz viszonoznád neki?
2010. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!