Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom megfenyegetett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom megfenyegetett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

mostanába elkezdet fenyegetni hogy mindenkinek elmondja hogy orálisan kielégittetem ha nem mutatok neki webkamerán valamit vagy nem találkozok vele és nem szopom le.ő 16éves én 15.kérlek segitsetek mitévő legyek.

szülöknek nem szeretnék szólni.

egyszer már megígérte hogy nem mondja el soha.de nagyon hazudos.


2008. nov. 22. 17:24
1 2 3
 1/23 Chupachups ***** válasza:
54%
Figyelj, ez egy kocsog alak lehet.. Szerintem valakaivel,valamivel megijeszthetned, hogy befogja a pofajat.
2008. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ááá eszt nem lehet megfenyegetni.
2008. nov. 22. 17:30
 3/23 A kérdező kommentje:
barátnőm aszt monta hogy ha szeret akkor nem mondja el.de én nem tom mit higgyek.
2008. nov. 22. 17:31
 4/23 Chupachups ***** válasza:
94%
lehet ,hogy csak fenyeget, hogy oromet szerezz neki, de ezt akkor sem igy kell..hat oszinten nemtudom milyen megoldasra gondoljak.
2008. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell ilyen dolgokat kitálalni mások felé..ez a ti magánügyetek! Nem értem miért csinálja!!pfff Szerintem továbbra semmibe ne legyél benne,se vetkőzésbe webcamnál semmibe,vegye már észre magát!Mond neki nem érdekel mit szól már vége és hagyjon békén!! De sztem nem mondaná el,hát ezen most mit kell dicsekedni....ezért nem hinném hogy mások megszólnának!!
2008. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom msn-en mondja.

Tudod.. a klasszikus megoldás. Tiltsd le.

2008. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg el fogja mondani, nem úgy jött le, hogy komoly gondolkodású srác. Elmondja, elmondja, ezzel már nem tudsz mit csinálni. Te meg elmondod, hogy 11 centi a farka, és kész.
2008. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Chupachups ***** válasza:
100%
Ja, ez lesz az! Te is fenyegesd , ha elmondja akkor te is elmondod azt ,hogy kicsi a farka. meg ha nem is epp igy van.nem szamit.
2008. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozovel ha elmongya te is mond el hogy akkora a farka hogy ijet reg nem latni a kis gyereke mellette orias es hitt el hogy ot jobban fogja mergesiteni a dolog.Mond el hogy maximum fogpiszkalokent lehetne hasznalni:))
2008. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt tenném,megfenyegetném,h akkor elkezdem terjeszteni h akkora a farka mint egy koktélvirsli és még fel se áll neki...:D
2008. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!