Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ómen, ha a férfi még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ómen, ha a férfi még nincs túl az exén?

Figyelt kérdés

A barátom akivel együtt vagyok 3 hete kb 5-6 hünapja szakított egy majdnem 4 éves kapcsolattal akit el is jegyzett. De a nő nem volt szerelmes belé igazán,bár a nő nem dobta volna ki rájött a barátom,hogy ezt így nem folytathatják ezért szakítottak. Azután a barátom pár nővel lefeküdt kb 3 plusz 1-el próbált volna pont előttem normális kapcsolatot kialakítani. De az a lány nagyon éretlen volt ezért mondta neki,hogy legyen inkább vége. És ekkor próbálkozott be nálam. Hosszas udvarlás következett,nagyon bizonygatta,hogy mennyire akar engem,tényleg durva dolgokat megtett és mondott mire be adtam a derekam. Tényleg mindennap együtt alszunk azóta,sokat vagyunk együtt. Mondogatja,hogy félelmetes,hogy bennem mindent kedvel,hogy gyönyörűnek lát,hogy nagyon megszeretett ilyen rövidke idő alatt.

Viszont nagyon sokat és sokszor beszél a régi kapcsoaltairól. KB összes exét tudom már. És mondja sokszor,hogy álmodni szokott a másik csajjal akit eljegyzett,hogy sokszor eszébe jut és szomorú ,hogy nem tudta elérni,hogy szeresse őt az a nő.

És néha látom is rajta,hogy olyan hideg velem,én ölelgetem és próbálom feloldani őt, miközben amúgy nekem is rettenetesen nagy szükségem lenne erre...néha úgy beszél,hogy ő minden nőt megkaphatna és kb én érezzem magam megtisztelve,hogy velem van. Azután meg megint olyan mézes-mázos velem,hogy nagyon bíik benne,hogy nem akarom elhagyni és nagoyn hosszútávon tervezek vele stb...

Szóval nem tudom ,elgondolkoztam ezen,hogy nem lenne jobb,ha ő előbb túl tenné magát az exein sérelmein? Vagy mi ez szeret egyáltalán? Nem értem ezt a kettősséget egyébként.

Nincs még ilyen tapasztalatom ,hogy oylannal vagyok együtt akiben ennyire friss élmények vannak. Magamról tudom hogy én nagyon nehezen dolgoztam fel a hosszú kapcsoaltaimat és évekig voltam inkább egyedül.


2020. febr. 14. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még zavarosak az érzelmei...
2020. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem állt még készen lelkileg egy új kapcsolatra, ez tisztán látszik. Az, hogy mégis kialakult veled egy, most neki sem könnyű, biztos érez irántad valamit, de kavarognak még benne az érzelmek. Azért még nem kell temetni a kapcsolatot, próbáld meg megbeszélni vele és türelmesnek lenni, ugyanakkor nem teljesen alárendelni magad a helyzetnek. Ha úgy érzed, nem tud szívvel-lélekkel benne lenni, neked kell majd lépned.
2020. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Én másfél évvel a 2 éves kapcsolatom után még mindig nem vagyok rajta túl 100%-ban. Ebből kiindulva nem is feltétlen keresek komolyat, bár lassan ki tudja...? De 4-5 hónap? Ő sem gondolhatja komolyan...
2020. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hm akkor rákérdezek,hogy biztosan jó ez és hogy legyünk együtt? Lehet neki idő kell még.

Mondta amúgy,hogy ne féljek nem menne vissza az exhez hiszen nem működött a kapcsolat,de sokszor eszébe jut még és ez természetes szerinte meg hogy álmodik vele.


Engem azért zavar ez különösen,mert én miatta hagytam el egy viszonylag jól működő kapcsolatomat,mert tlejesen elcsábított és inkább kiléptem a még friss fél éves kapcsolatomból. De az exem meg tényleg csak engem akar és még ezt is megbocsájtaná,hogy elcsábultam,imád. És akkor ezen agyalok hogy legyek úgy ezzel a sráccal ,hogy közben még az exét temeti? Hogy vajon valaha én leszek neki az első? például sokszor meg sem csókol rendesen,mármint a nyelvével ez feltűnt és zavar nagyon és gondoltam is hogy tuti érzelmileg még viszakozik. Csak akkor nem értem miért kellett ennyire udvarolni és bizonygatni hogy én vagyok neki az akivel le akarja élni az életét mert érzi és minden töéletes?

2020. febr. 14. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán pont azért udvarolt ennyire, mert magát is meg akarta győzni, hogy te vagy neki az új nagy szerelem. Mikor elkezdett érezni irántad, ebben látta a továbblépés lehetőségét lelkileg és görcsösen belekapaszkodott az érzésbe, egy kicsit túl is tolta. Persze néha vannak pillanatai, amikor meg érzi, hogy ez így nem klappol, ilyenkor hűvösebb.


De te visszamennél az exedhez, vagy mi? Azért az se mindegy, hogy te kihez kötődsz jobban.

2020. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

talán visszamennék,de csak azért mert most meg ő mutatja ki jobban mennyire oda van értem.

De kötődök mindkettőhöz ,nyilván az új barátomhoz most már jobban és iránta érzek is már szerelem félét is.

De ha a józan eszemet nézem az exem a lottó ötös,de azért mert ő tisztán csak engem akar és mindent megbocsájt és mellette tudom,hogy nem kellene attól félni,hogy mikor lép le más nővel. Míg az új barátom olyan furcsa,ő is állítja csak engem akar,de azért mégis sokszor a múltban él. De tény,hogy őt szeretem már és nem akarom elveszíteni.

2020. febr. 14. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nincs túl rajta.


A férjem is úgy jött velem össze, hogy az exét siratta nekem. Fel is tűnt, hogy sokszor emlegeti. Emlegettem én is neki direkt az exem, hátha észre veszi magát. De nem. Csak mikor leqrv*ztam a csajt már mérgemben (mert a csaj hagyta el őt úgy mesélte)... Akkor csendbe lett és utána nem nagyon emlegette többet. Egyszer elolvastam a beszélgetést ami közöttük zajlott. Hát az derült ki, hogy mielőtt összejöttünk, még nagyon is utána érdeklődött... meg fájt neki, hogy elhagyta. De erre 1 év után jöttem már csak rá, akkor már úgy voltam mindegy. Csak elfelejtette közben.


Én addig nem kezdtem vele kapcsolatot, amíg el nem felejtettem azt akibe nagyon szerelmes voltam. Az a személy nagyon csúnyán viselkedett velem és secperc kiábrándultam belőle. Nem érdekelt utána. Pedig már össze akart jönni velem a férjem akkoriban is. De ha még korábban lettünk volna egy pár, hát akkor mindennap a mucikáról hallgattam volna lehet...


Beszélgess el vele erről szerintem!

2020. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

huh most derült ki,hogy nem fél éve mentek szét,hanem 3 hónapja ehm xd

De úgy,hogy amikor szétmentek már rögtön megkeresett engem. Persze ez kicsit imponál,mert engem agusztusban ismert meg és már akkor odáig volt értem,ugye a kapcsolata ebben az időszakban eléggé rossz volt,de nem kezdeményezett felém,csak láttam rajta és bókolt.

Szóval szakított és rám is írt...de kb 3 héttel később kezdett komoly udvarlásba ugye ebbe a 3 hétbe voltak a 3 1 éjszakás plusz 1 akivel akart is volna lenni ,de rájött,hogy nagyon nem illenek. Aztán mivel én nem adtam amgam könnyen így több hétig ostromolt és bevallása szerint senkivel nem is kezdett ki azóta se.

Így már kicsit más a helyzet ez extrém friss szakítás...

2020. febr. 16. 19:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?
2020. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!