Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lelte, nem szeret már? 25N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lelte, nem szeret már? 25N

Figyelt kérdés

Egy pár napja azt érzem, hogy a párom nem szeret engem. Sajnos keveset vagyunk együtt a munkából kifolyólag, csak neten tudunk beszélni hétköznap.

Amikor felhiv kamerán, közbe Tv-t néz, szinte alig szól valamit. Ma reggel írtam neki egy hosszabb üzenetet hogy mennyire szeretem és minden nap hálás vagyok érte akkor is amikor épp veszekszünk, hogy ő a mindenem és boldog valentin napot. Erre annyit írt hogy "ez igen szerelmem" utána felhivott és csak hallgatott pár sablon kérdés után...

Szóval annyit se mondott hogy boldog Valentin napot... Mi lehet vele? :( aggódom


2020. febr. 14. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat?
2020. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Talált mást.
2020. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Talalkozzatok es eloben beszeljetek errol
2020. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert ez a netes beszélgetés akár kamera van akár nem baromira unalmas, nagyon nagyon unalmas tud lenni.


Megunta kész ennyi.


Ha nincs személyes találkozás időnként akkor hamar meghal az ilyen kapcsolat.

2020. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétvégenként van itthon....
2020. febr. 14. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Ezzel a viselkedéssel kikergetnél a világból. A Valentin napot meg egyáltalán nem ünneplem.


29F

2020. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Milyen viselkedéssel? Hogy viselkedem?
2020. febr. 14. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Péntek este webcameznie kellett ahelyett, hogy kicsit leereszthetett volna. Másnap reggel pedig egy litániával "ébresztetted", mert kiakartál erőszakolni belőle egy szeretleket. És aztán még telefon is volt.


Azért nem viselném el ezt a viselkedést, mert ez nem arról szól, hogy ti ketten egy valódi párt alkossatok, hanem arról szól, hogy te megkaphasd a napi szeretlek adagod. Mindezt úgy, hogy önző módon nem is figyelsz a másikra.

2020. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon nagy butaságot írtál!! Gondolom egyedülálló vagy, mert fogalmad nincs arról mire van egy nőnek szüksége! Vagy ha van párod, én sajnálom őt, valószínűleg nem boldog veled. :)
2020. febr. 15. 10:23
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy gondolod, hogy nincs igazam, akkor érvekkel támaszd alá ahelyett, hogy személyeskedve támadsz.
2020. febr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!