Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyi időt tölt a párjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi időt tölt a párjával?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra vagyok kíváncsi, akik nem élnek együtt, de viszonylag közel laknak egymáshoz. Tehát nem egy óra az út, hanem egy városban laknak. Viszont nem egy helyen dolgoznak.

Köszönöm a válaszokat! Kérlek a életkorotokar írjátok oda.


2020. febr. 16. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, de így kevesebb időt töltünk együtt, mint mikor külön éltünk. :(


23/24

2020. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen állt fenn (20 felett már), akkor értelemszerűen minél több időt igyekeztünk együtt lenni.
2020. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő jött, 40 perc az út autóval, ha én mentem tömegközlekedéssel 2,5 óra. Heti 3-4x találkoztunk. Az első évfordulónkon már együtt éltünk, akkor lett több végre. 😊
2020. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változó, hétvégén mindig nála alszom. Van hogy hétköznap ő nálam.

Ha hétvégén nem melózom mindig együtt töltjük. Ő otthonról dolgozik 8tol 4ig, van hogy felmegyek hozzá délelőtt kicsit. Én buszozom, ő is ki szokott jönni néha.

A héten pl szerdán délután együtt voltunk, nálam aludt. Péntek este én mentem hozzá és most is itt vagyok, este 6 körül megyek majd haza.

Múlt héten csak szombaton délután mentem, vasárnap estig vele voltam. Csütörtök a lányom vittem kórházba, vett ki szabit és eljött velünk, délután is 3an voltunk.

Jövő héten pl csak szombaton felelőtt jövök és vasárnap 6ig maradok kb.

A buszra talán kijön hozzám kicsit.

N27

2020. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!