Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ha egy férfi úgy tart szeretőt, hogy titkolja a házasságát? Vagyis a szerető nincs tisztában a státuszával, barátnőnek hiszi magát.

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 09:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj! Elvisz kajálni abban a városban, ahol te élsz, vagy sétáltok kézen fogva, elmegy hozzád, szexeltek... Szerinted ki ismeri, ha mondjuk minimum 50 kilométerre él tőled? Vagy... Miért mindig akkor hív fel, amikor dolgozik, vagy munka után, mielőtt hazaér? Vagy... Miért mindig ő jön hozzád, miért meló után hétvégén,miért heti egyszer, miért nem alszik nálad?

Van egyébként annyira sötét nő, akinek mindez nem gyanús.

2020. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Pont ez az,hogy nem ...az ő lakásán is járt többször is ,meg abban a varosban ahol a férfi lakik étteremben ,moziban stb.

A két hely között 15km van sokan ingáznak is a nagyobb városba a kisebbikből, ők is látták együtt ...

2020. febr. 17. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Felment a férfi lakására...de aludt is ott?

Nem volt semmi nem odavaló a fürdőszobában pl?

Férfi szülei, barátai?

2020. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A férfi szülei nem élnek,baràtait és jópár kollégáját ismerte.

Igen aludt nála többször is.


Komolyan ha idegen lennék azt hinnem valami hülye szappanopera..

2020. febr. 18. 05:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, annyiszor írod,hogy félreértjük a "szeretőt". Te írtad kétszer is a kérdésedben, miért mi értjük félre?

A barátnőt nem szokás "tartani", és mivel azt írod,hogy a szerető nincs tisztában a státuszával mindenki erre fókuszál.


Nem gondolnám,hogy bizalmatlanság, de ha ismerkedek egy olyan pasival akiről nem tudok semmit, de a közelemben él, vannak/lehetnek közös ismerőseink, alap,hogy utánaérdeklődöm.

Én írtam azt a válaszomban,hogy az ismerkedés elején előfordulhat az,hogy nem tudok arról,hogy van családja, de evidens,hogy Vele is kommunikálok, figyelem a tulajdonságait, megismerem,és igen, érdeklődöm is ha kell.


Ilyen történetben az is közrejátszhat,hogy a nő hinni akar Neki, ezért hisz, és nem kételkedik. Néha - egészséges szintig- ez nem árt.

2020. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Úgy akartam feltenni a kérdést,hogy pártatlan legyen.


Egy rokonommal történt ez meg, és mikor ő maga mesélte is úgy hangzott mint egy szappanopera,közben meg tudom,hogy mit élt át.

Ő vègig abban a tudatban volt,hogy barátnő ,ott aludt nála,közös programok stb. Nem bújtatta vagy titkolta el,hogy mások ne lássák,bemutatta a testvérének a kollégáknak.


Ez az utána érdeklődés nyomozás persze egy ilyen után eszébe jut az embernek,de sosem nyomoztam vagy érdeklődtem én se egyik pasim után sem az ismerkedés szakaszában.

Mostmár egy ilyen után tuti magán nyomozót is fogad 😀

2020. febr. 18. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!